TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.05.2011

Arka w drodze do Kielc.

Arkowcy po porannym treningu już dziś wyjechali na sobotnie spotkanie z Koroną w Kielcach. Po takiej porażce jaka była udziałem Arki w środowe popołudnie trudno się podnieść, ale arkowcy nie mają wyjścia. Do końca sezonu pozostały 4 kolejki i mecze z Koroną, Polonią Bytom, Legią i Śląskiem. Wciąż są szanse na utrzymanie! Trzeba tylko zapomnieć o tym fatalnym spotkaniu i wrócić do takiej motywacji jak choćby przed meczem z Lechią.

 

Po środowym spotkaniu trener Frantisek Straka podjął jedną radykalną decyzję. Do Kielc nie pojechał bramkarz Marcelo Moretto. Tak więc na pewno w lidze zadebiutuje Hieronim Zoch lub Michał Szromnik. W kadrze z powodu kontuzji zabrakło Marciano Brumy, w stosunku do którego Komisja Ligi wszczęła postępowanie dyscyplinarne w związku z podejrzeniem niesportowego zachowania w stosunku do zawodnika Ruchu Marka Zieńczuka. 

 

Poza Brumą, pozostali piłkarze wyjściowej jedenastki przeprowadzili dziś tylko lekki rozruch. Efekt krótkiego czasu regeneracji po meczu z Bełchatowem był aż nadto odczuwalny w środowym spotkaniu, dlatego teraz jak najbardziej wskazane było sprowadzenie wysiłku do absolutnego minimum. Pozostali członkowie kadry naszego zespołu odbyła normalne zajęcia, w których punktem kulminacyjnym był trening strzelecki. Arkowcy ćwiczyli strzały z dystansu, jak również dośrodkowania i zamykanie akcji uderzeniami w obrębie pola karnego.

 

Spory wycisk dostali dziś bramkarze: Zoch i Szromnik, ale to nie może dziwić w świetle podjętych decyzji przez Frantiska Strakę. Czech do spółki z Jarosławem Krupskim intensywnie ostrzeliwali bramkę, w której naprzemiennie pojawiali się obaj golkiperzy. Prawdziwy egzamin jednego z nich czeka w sobotę gdy w swoim ligowym debiucie będzie musiał powstrzymywać piłkarzy Korony i pomóc kolegom w wywiezieniu z Kielc bezcennych punktów.

 

 

Kadra na mecz z Koroną:

 

Bramkarze
35 Michał Szromnik
39 Hieronim Zoch

Obrońcy
2 Ante Rozic

17 Mateusz Siebert

20 Emil Noll

23 Maciej Szmatiuk
29 Robert Bednarek

37 Wojciech Wilczyński

 

Pomocnicy
7 Paweł Zawistowski

10 Marcin Budziński

19 Miroslav Bożok

25 Filip Burkhardt

31 Paweł Czoska

36 Denis Glavina


Napastnicy
11 Tadas Labukas

26 Rafał Siemaszko
27 Mirko Ivanovski

 

tr, skubi
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia