TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.04.2011

Derby - sprzedaż biletów.

Trwa sprzedaż biletów na mecz derbowy z Lechią Gdańsk. Zachęcamy do zakupu w przedsprzedaży.

 

Mecz odbędzie się w niedzielę 1 maja o godz. 17.30.

 

Bilety normalne i ulgowe na mecz derbowy w przedsprzedaży:

 

Górka
20 zł
15 zł
Tory
24 zł
19 zł
Gosir
20 zł
15zł
Olimpijska
29 zł
24 zł
Olimpijska B
45 zł
40 zł

 

Bez zmian pozostaje cena biletu dziecięcego (5 zł) oraz biletów na sektor rodzinny. 

W dniu meczu bilety będą droższe o 3 zł, dlatego zachęcamy do zakupu w przedsprzedaży.

 

Bilety dostępne są w punktach sprzedaży. Ze względu na długie kolejki w punkcie sprzedaży w REALu zachęcamy do wizyt w innych punktach, gdzie dostępne są bilety na mecz, a gdzie sprzedaż odbywa się na bieżąco.

 

i na stronie www.arka.kupbilety.pl  (ZE WZGLĘDU NA DŁUGI OKRES ROZLICZENIOWY NIEKTÓRYCH BANKÓW SPRZEDAŻ INTERNETOWA KOŃCZY SIĘ W CZWARTEK (28.04) O GODZ. 17.00)

 

Ponadto punkt sprzedaży w REALu (ul. Górskiego 2) jak Sklep Spożywczy "SANDRIAN"  w dniu meczu prowadził będzie sprzedaż wyłącznie dla osób posiadających pełny profil kibica (wraz ze zdjęciem). 

 

Przypominamy, że na mecze ligowe, zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych, zakup biletu wiąże się z wcześniejszą rejestracją (założenie profilu kibica).  W rejestrze musi znajdować się imię, nazwisko, nr PESEL oraz wizerunek twarzy. Rejestracji można dokonać w każdym z punktów sprzedaży biletów. Jest to operacja jednorazowa i pozwala na zakup biletów na kolejne mecze oraz karnetu przez Internet. 

 

Zalecamy założenie profilu przez Internet i tylko uzupełnienie go o zdjęcie w punkcie sprzedaży - pozwoli to na zaoszczędzenie czasu już przy zakupie biletów.

 

Kupując bilet dla znajomego lub kogoś z rodziny, każda z tych osób musi mieć założony pełny (ze zdjęciem) profil kibica. 

 

W celu uniknięcia kolejek jeszcze raz zachęcamy do zakładania profili kibica.

 

UWAGA!

 

W ZWIĄZKU Z PRZEPISAMI OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH (DZ. UST. NR 62, POZ. 504 Z DNIA 20.03.2009, ROZ. 3, ART. 13, UST. 4, PKT. 2) KAŻDA OSOBA KUPUJĄCA BILET BADZ KARNET MUSI PODAĆ IMIĘ, NAZWISKO, NUMER PESEL ORAZ UMOŻLIWIĆ ZAPIS WIZERUNKU TWARZY.

ZAPIS WIZERUNKU TWARZY (FOTOGRAFIA) JEST OPERACJĄ JEDNORAZOWĄ TZN. ZDJĘCIE JEST ZAPISANE W BAZIE DANYCH KLUBU I PRZY ZAKUPIE BILETU NA KOLEJNY MECZ, BĄDZ KARNETU, NIE BĘDZIE KONIECZNOŚCI PONOWNEGO WYKONANIA ZDJĘCIA.

JEŚLI W BAZIE DANYCH NIE BĘDZIE ZNAJDOWAŁO SIĘ ZDJĘCIE OSOBY CHCĄCEJ KUPIĆ BILET, SYSTEM NIE ZEZWOLI NA JEGO WYDRUKOWANIE.

Oznacza to, że kibic nie posiadający pełnego, zweryfikowanego profilu wraz ze zdjęciem, nie będzie miał możliwości zakupu biletu!!!

 

UWAGA! : nie ma możliwości zakupu biletu rodzinnego przez internet.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia