TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

02.04.2011

Arkowcy po meczu z Widzewem

Paweł Zawistowski: - Szkoda, że oddaliśmy pole Widzewowi w drugiej połowie, bo do tego momentu wygladalo to całkiem nieźle. Jestem przekonany, że trener wyciągnie z tego odpowiednie wnioski i unikniemy tego w przyszłości. Żałuję, że piłka nie wpadła po moim strzale do bramki, bo niewiele brakowało, to byla dobra okazja. Mam nadzieję, że praca w najbliższym tygodniu z trenerem Straką pozwoli nam zagrać skuteczniej w Białymstoku.

 

Mirko Ivanovski: - Zagraliśmy naprawdę dobre 30 minut w pierwszej połówce. Zagraliśmy mocnym pressingiem w środku pola, a także nawet przed polem karnym Widzewa. Niestety w drugiej połowie do Widzew przycisnął i bliski zdobycia bramki, ale na szczęście udało sie tego uniknąć. W sumie uważam ten remis sprawiedliwy i cieszę się z tego punktu. Trener pochwalił nas za tą zdobycz.

 

Robert Bednarek: - Trudno mi wyjaśnić, dlaczego zagraliśmy słabiej w drugiej połowie. Może troche zabrakło nam odwagi, gdy Widzew zaczął zdecydowaniej atakować. Podświadomie chyba zaczęliśmy szanować ten jeden punkt, bo nie ma co ukrywać, że zdobyty w Łodzi ma swoją wartość. Punkt jest punkt i trzeba się z niego cieszyć.

 

 Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia