TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.03.2011

Trening pod specjalnym nadzorem. Trwa analiza sytuacji.

Nadwyraz spore zainteresowanie mediów towarzyszyło popołudniowemu treningowi pierwszego zespołu. Dziennikarze oczekiwali, pod wpływem spekulacji, że już dziś  być może nie  będzie na nim trenera Dariusza Pasieki. Trener jednak wyszedł z szatni i w towarzystwie Grzegorza Witta i Jarosława Krupskiego wprowadził zespół na płytę główną nowego stadionu.

 

Nie da się ukryć, że sytuacja po piątkowym remisie Arki z Zagłębiem nie jest dla nikogo komfortowa. Oczekiwania były zdecydowanie inne i wyraz temu dali także pod koniec meczu kibice. W klubie  trwa analiza sytuacji i ocena najlepszego wariantu jaki potrzebny jest do tego aby Arka zaczęła wygrywać.

 

Jak przekazał Przewodniczący Rady Nadzorczej Witold Nowak : Nikt w klubie nie zamierza podejmować nerwowych i pochopnych decyzji. W dniu jutrzejszym spotkam się z trenerem Dariuszem Pasieką i dokonamy oceny i podsumowania sytuacji w jakiej się znaleźliśmy. Na dzień dzisiejszy trenerem pierwszego zespołu jest Dariusz Pasieka.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/_LAW9167_3b5d2e7a02245d8a84a0a39cee5357c6.jpg

 

 

Dziś drużyna ćwiczyła na poboczu nowego boiska. Tam przez 30 minut trener Grzegorz Witt przeprowadził rozgrzewkę z elementami stabilizacji, a potem zawodnicy udali się w teren gdzie intensywność biegu monitorowana była za pomocą sport - testerów.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/_LAW9197_fc3a952d48703fa24121ff2cb7af9543.jpg

 

 

Nieobecni byli Tadas Labukas oraz Ervin Skela, którzy wyjechali na zgrupowania reprezentacji Litwy oraz Albanii. Zabrakło także Marciano Brumy i Giovaniego Duarte oraz Marcelo Moretto, którzy otrzymali dodatkowy dzień wolny na załatwienie zaległych spraw w swoich krajach. Do zespołu powinni dołączyć jutro po południu.

 

Zabrakło rehabilitujących się jeszcze Marcina Budzińskiego i Mateusza Sieberta. Władze klubu sprawdzają niektóre doniesienia prasowe dotyczące ich pozasportowej postawy. W przypadku potwierdzenia się tych doniesień zostaną wyciągnięte konsekwencje zgodne z regulaminem klubowym.

 

Jutro na zgrupowanie kadry U-18 wyjadą Michał Szromnik i Krystian Żołnierewicz.

  

W środę i czwartek zaplanowano po dwa treningi: o 10 i 16, w piątek jeden o godz. 10. W weekend zaplanowany jest sparing. W sobotę o 15-stej Arka rozegra spotkanie z Elaną w Toruniu.

 

tomryb

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia