TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

17.03.2011

Trening na dobę przed meczem. "Osiemnastka" Pasieki

Na dobę przed meczem z Zagłębiem Lubin Zawodnicy Arki wyszli na boisko, aby ostatni raz przećwiczyć wszystkie elementy, które mogą odegrać kluczową rolę w drodze po zwycięstwo. Po treningu poznaliśmy osiemnastkę, która będzie miała okazję o to zwycięstwo walczyć.

 

Wyjątkowo dużą dawkę ćwiczeń ruchowych zaserwował zawodnikom trener Grzegorz Witt. Nie ma się jednak co dziwić, bo dynamika i motoryka w takim meczu jak jutrzejszy to absolutna podstawa. Był zatem sporo rozciągania, slalomów miedzy pachołkami,  sprintu i innych ćwiczeń podtrzymujących dobrą dyspozycje fizyczną. Po ich zakończeniu, nastąpił trening typowo piłkarski. Najpierw naprzemiennie na obie bramki atakowano dwójkami. Czynny udział w ćwiczeniu brał trener Pasieka, który wykładał piłkę jednemu z nabiegających zawodników i tym samym decydował o tym, który z nich ma oddać strzał.

Po kwadransie Arkowcy przystąpili do doskonalenia stałych fragmentów gry. Przećwiczono rzuty rożne, dośrodkowania z rzutów wolnych, a także strzały zza pola karnego. Miejmy nadzieję, że jutro efekty tych treningów przekują się na zdobywane przez Arkę bramki i oczywiście ligowe punkty!
 

 Kadra na mecz z Zagłębiem Lubin:

Marcelo Moretto
Hieronim Zoch
Robert Bednarek
Maciej Szmatiuk
Ante Rozic
Marciano Bruma
Krystian Żołnierewicz
Michał Płotka
Wojciech Wilczyński
Paweł Czoska
Denis Glavina
Paweł Zawistowski
Miroslav Bożok
Filip Burkhardt
Ervin Skela
Giovani Duarte
Junior Ross
Mirko Ivanovski
 
 
Arkadiusz SkubekPoprzedni Następny

Mapa Strony

|