TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.03.2011

Bilety na Zagłębie Lubin. Nowe punkty sprzedaży.

W piątek 11 marca o godz. 12.00 rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem Lubin (piątek, 18 marca godz. 17.45).

 

Nowe punkty sprzedaży biletów to:

- Fan Shop Arki Gdynia - mieszczący się na  stadionie przy ul. Olimpijskiej (od strony ul. Stryjskiej)

- Sklep ANTENA - ul. Działdowska 16, Gdynia

 

Ponadto punkt sprzedaży w REALu (ul. Górskiego 2) w dniu meczu prowadził będzie sprzedaż wyłącznie dla osób posiadających pełny profil kibica (wraz ze zdjęciem). 

 

Przypominamy, że na mecze ligowe, zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych, zakup biletu wiąże się z wcześniejszą rejestracją (założenie profilu kibica).  W rejestrze musi znajdować się imię, nazwisko, nr PESEL oraz wizerunek twarzy. Rejestracji można dokonać w każdym z punktów sprzedaży biletów. Jest to operacja jednorazowa i pozwala na zakup biletów na kolejne mecze oraz karnetu przez Internet. 

 

Zalecamy założenie profilu przez Internet i tylko uzupełnienie go o zdjęcie w punkcie sprzedaży - pozwoli to na zaoszczędzenie czasu już przy zakupie biletów.

 

Kupując bilet dla znajomego lub kogoś z rodziny, każda z tych osób musi mieć założony pełny (ze zdjęciem) profil kibica. 

 

W celu uniknięcia kolejek jeszcze raz zachęcamy do zakładania profili kibica.

 

Bilety dostępne są w punktach sprzedaży.

 

i na stronie www.arka.kupbilety.pl  (SPRZEDAŻ INTERNETOWA KOŃCZY SIĘ 24 GODZ. PRZED ROZPOCZĘCIEM MECZU!)

UWAGA!

 

W ZWIĄZKU Z PRZEPISAMI OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH (DZ. UST. NR 62, POZ. 504 Z DNIA 20.03.2009, ROZ. 3, ART. 13, UST. 4, PKT. 2) KAŻDA OSOBA KUPUJĄCA BILET BADZ KARNET MUSI PODAĆ IMIĘ, NAZWISKO, NUMER PESEL ORAZ UMOŻLIWIĆ ZAPIS WIZERUNKU TWARZY.

ZAPIS WIZERUNKU TWARZY (FOTOGRAFIA) JEST OPERACJĄ JEDNORAZOWĄ TZN. ZDJĘCIE JEST ZAPISANE W BAZIE DANYCH KLUBU I PRZY ZAKUPIE BILETU NA KOLEJNY MECZ, BĄDZ KARNETU, NIE BĘDZIE KONIECZNOŚCI PONOWNEGO WYKONANIA ZDJĘCIA.

JEŚLI W BAZIE DANYCH NIE BĘDZIE ZNAJDOWAŁO SIĘ ZDJĘCIE OSOBY CHCĄCEJ KUPIĆ BILET, SYSTEM NIE ZEZWOLI NA JEGO WYDRUKOWANIE.

Oznacza to, że kibic nie posiadający pełnego, zweryfikowanego profilu wraz ze zdjęciem, nie będzie miał możliwości zakupu biletu!!!

 

UWAGA! : nie ma możliwości zakupu biletu rodzinnego przez internet.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia