TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.03.2011

Kolejne zakazy klubowe.

Po meczu otwarcia z Beroe Stara Zagora, dwóch kibiców Arki ukaranych zostało zakazami klubowymi. W poniedziałek decyzją gdyńskiego sądu, dwóch mężczyzn, którzy podczas sobotniego meczu piłkarskiego w Gdyni, złamali przepisy Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych, otrzymało dwuletnie zakazy stadionowe i kary grzywny po 2 tysiące złotych. Konsekwencją będą oczywiście i dwuletnie zakazy klubowe.


Jedna osoba została ukarana za wtargnięcie na płytę boiska. Dodatkowo usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa, wynikającego z art. 60.1 Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych. Za wtargnięcie na teren, na którym rozgrywane są zawody sportowe grozi kara grzywny nie mniejsza niż 180 stawek dziennych, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.

Do podobnego przypadku doszło już podczas trwającej pierwszej połowy meczu. Tym razem jeden z kibiców przeszedł przez ogrodzenie na stadion. Został ujęty i także przekazany funkcjonariuszom.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia