TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

05.03.2011

Konferencja prasowa: Za wysoka porażka

Jose Maria Bakero (Lech Poznań):

 

- Wynik jest trochę za wysoki, biorąc pod uwagę przebieg całego meczu. Arka zaczęła mecz twardym pressingiem i stworzyła sobie dwie dogodne okazje do zdobycia gola. Potem jednak to my przejęlismy kontrolę, choć nie potrafiliśmy stworzyć sobie strzeleckich sytuacji. W drugiej połowie udało nam się zdominować środek pola i to ostatecznie zaowocowało zdobyciem bramki, do której strzelenia byliśmy w tym meczu bardzo zdeterminowani.

 

W mojej drużynie wszyscy muszą byc gotowi na to, że wejdą na boisko od pierwszej minuty, stąd taki sklad wyjściowy, a nie inny.

 

Dariusz Pasieka (Arka Gdynia):

 

- Zgadzam się z trenerem Bakero, że udalo nam się stworzyć w pierwszej połowie dwie dobre okazje do zdobycia bramek. Wiedzieliśmy, że w tym meczu będzie bardzo ciężko o wygraną i tak faktycznie się stało. Niestety moi piłkarze zapomnieli, że mecz trwa 90 minut. Fatalny błąd popełnił Bruma, niepotrzebnie faulując w tak niebezpiecznej strefie boiska. Potem daliśmy się całkowicie zaskoczyć przy wykonaniu tego rzutu wolnego i padł gol.

 

Po stracie bramki zupelnie zeszło z nas powietrze. Końcówka zupełnie zamazuje nasz obraz, bo do 85. minuty można było być zadowolonym z naszej postawy. Będę musiał sie zastanowić nad taką reakcją drużyny, bo to już drugi mecz z rzędu, gdy zapominamy, że gra się 90 minut. Przegraliśmy za wysoko, ale to już nie ma żadnego znaczenia.

 

Nie jestem zadowolony z Mawaye, bo było go stać tylko na 20 minut walki, dlatego w przerwie go zmieniłem. Zupełnie nie funkcjonowały u nas stałe fragmenty, piłki trafiały często bezpośrednio pod nogi rywala, a potem trzeba było go gonić, co kosztowało nas mnóstwo sił.
Poprzedni Następny

Mapa Strony