TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.02.2011

Będzie nowy napastnik w Śląsku! Sotirović w Jadze, Skela w Arce? (Ekstraklasa.net)

Ostatnie dni zimowego okna transferowego zapowiadają się niezwykle interesująco. Może dojść do kilku ciekawych transferów.

 

Jeżeli nie pojawią się jakieś komplikacje, piłkarski Śląsk pozyska w poniedziałek nowego napastnika. - Niczego nie potwierdzam, ale też nie zaprzeczam - stwierdza krótko na samym początku rozmowy Krzysztof Paluszek, dyrektor ds. sportowych w klubie z Oporowskiej.

Włodarze Śląska nie chcą nic ujawnić, bo już raz tej zimy ogłoszono, że pewien piłkarz praktycznie jest już graczem wrocławskiej drużyny, a dzień później transfer upadł. Chodziło o Roberta Arzumanjana, który zamiast na Oporowską ostatecznie trafił do Jagiellonii Białystok. Teraz jednak sytuacja nie powinna się powtórzyć.

- Mamy swoje zasady i się ich trzymamy. Dopóki kontrakt nie będzie podpisany, nic nie ujawnimy - stwierdza Paluszek. Na koniec jednak stwierdza: - Mogę jedynie powiedzieć, że rzeczywiście jest szansa, że ktoś do nas dołączy, ale wszystko wyjaśni się dopiero w poniedziałek. Proszę o cierpliwość.

Sytuacja ze sprowadzeniem nowego napastnika zmieniała się jak w kalejdoskopie. Po tym, jak na Cyprze wybuchła afera z Vukiem Sotiroviciem, wrocławscy włodarze zaczęli intensywnie penetrować piłkarski rynek. Do klubu z Oporowskiej lawinowo zaczęły też napływać oferty od menedżerów oferujących swoich graczy. Problemem jednak były wymagania finansowe.

Menedżerowie oraz kluby, chcąc wykorzystać sytuację, w jakiej znalazł się Śląsk, mocno zawyżali żądania i cenę odstępnego. Stąd też wrocławianie niemal od początku nastawili się na zagranicę, bowiem założyli, że z Polski z nikim nie da się porozumieć, nie przepłacając. Celem były kraje bałkańskie i jak udało nam się ustalić, jeżeli rzeczywiście uda się w poniedziałek sprowadzić do Śląska nowego napastnika, będzie to gracz właśnie z tej części Europy. Wrocławianie interesowali się między innymi reprezentantem Czarnogóry Radomirem Daloviciem z NK Rijeka. Czy to on dołączy do zespołu Oresta Lenczyka? Wszystko wyjaśni się jutro.

Tymczasem w rozmowie z Gazetą Współczesną Vuk Sotirović stwierdził, że jest już po wstępnych porozumieniach z Arką Gdynia, w ostatniej chwili jednak zainteresowanie nim wyraziła także Jagiellonia Białystok. Tymczasem Arka na swojej stronie informuje, że jest blisko pozyskania pozostającego bez klubu Erwina Skeli, albańskiego napastnika z przeszłością w Bundeslidze. Koniec okna transferowego tuż tuż i najbliższe dni na rynku transferowym mogą być bardzo gorące. 

 

Ekstraklasa.net 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia