TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

29.04.2011

Konkursy Akademii Prawa Jazdy i Sportowych Faktów

W konkursie Akademii Prawa Jazdy zasady zabawy są bardzo proste. Wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@akademiaprawajazdy.pl z wynikiem meczu Arka Gdynia - Lechia Gdańsk. Spośród osób, które nadeślą poprawną odpowiedź rozlosowany zostanie bilet na trybunę Tory. Dodatkowo sposród wszystkich uczestników rozlosowany zostanie bilet na trybunę Górka. Liczą się tylko e-maile wysłane do 1 maja do godziny 17.30. Każdy uczestnik może wysłać tylko jednego e-maila. 

 

Rozwiązanie konkursu 4 maja na oficjalnej stronie Facebook'a Akademii Prawa Jazdy.

 

Nagrody do odebrania w biurze Akademii Prawa Jazdy przy ulicy Świętojańskiej 68/3 (nad EMPiKiem - II piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 10-17, sobota w godz. 10-13, tel. 58 661 11 11.  Powodzenia!

 

 


 

 

Bilety na mecz derbowy można wygrać w konkursie Sportowych Faktów:

 

Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie i poprawną odpowiedź wysłać SMS-em na wskazany numer.

Pytanie konkursowe: Jakim wynikiem zakończył się jesienny mecz obu drużyn w Gdańsku?

SMS z poprawną odpowiedzią o treści SFAKTY ARKA Twoja_Odpowiedź Twoje_Imię_Nazwisko Twój_e-mail (np. SFAKTY ARKA 5:4 Jan Kowalski abc@abc.pl) należy wysłać na numer 7101.

Koszt SMS-a to 1 zł + VAT.

Konkurs trwa do czwartku (28.04) do godz. 20.00. Wyniki losowania dwóch podwójnych wejściówek podamy tego samego dnia po godz. 20.00, a zwycięzcy otrzymają e-maila z informacją o sposobie odbioru biletów.

Z jednego numeru telefonu można wysłać dowolną ilość SMS-ów. Każdy SMS z poprawną odpowiedzią zwiększa Twoją szansę na wygraną! Zapraszamy do zabawy!

Uwaga! Zwycięzcy konkursu zobowiązani są do podania e-mailem swojego numeru PESEL oraz osoby towarzyszącej do godziny 10.30 w piątek 29 kwietnia. W przeciwnym wypadku bilet straci ważność. 

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia