TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.02.2011

Beroe w Gdyni od piątku. Będzie prezydent i 60 kibiców. (sport.pl)

Na mecz Arki z Beroe Stara Zagora do Gdyni ma przylecieć Prezydent miasta, działacze, sponsorzy, trener, który prowadził Bułgarów 30 lat temu i 60 kibiców. Początek sobotniego meczu o godz. 18.

 

Beroe przyleci do Trójmiasta w piątek wieczorem. Bułgarzy będą zakwaterowani w gdyńskim hotelu Hotton. W sobotę po śniadaniu mają przeprowadzić trening na bocznym boisku przy Olimpijskiej. Jeśli aura na to nie pozwoli zajęcia odbędą się na Stadionie Narodowym Rugby. Na główną płytę wejdą dopiero na godzinę przed meczem, na przedmeczową rozgrzewkę. 

Oprócz piłkarzy i sztabu trenerskiego w wyczarterowanym samolocie do Gdańska znajdzie się także Prezydent miasta Stara Zagora Jewgienin Żelew, sponsorzy klubu, trener Iwan Tanew, który prowadził Beroe przed trzema dekadami w dwumeczu z Arką oraz 60 kibiców, którzy przywiozą do Gdyni specjalnie wykonane na tę okazję okolicznościowe szaliki w biało-zielono-żółto-niebieskich barwach. 

 

mkor 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia