TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

11.02.2011

Łotysz i Marokańczyk nie zagrają w Arce. (naszemiasto.pl)

Trwają transferowe przymiarki Arki. Jak informuje gdyński klub dwaj testowani w Turcji zawodnicy: Marokańczyk Mokhtari oraz Maksims Rafalskis nie zagrają w żółto-niebieskiej koszulce. W przypadku tego pierwszego na drodze stanęły rozbieżności finansowe obu stron, natomiast Łotysz nie gwarantował odpowiedniego poziomu sportowego.

 

Youssef Mokhtari nie wzmocni wiosną gdyńskiej Arki. Marokańczyk, który został zaproszony na testy do gdyńskiego klubu podczas zgrupowania w Turcji miał przekonać sztab szkoleniowy do swoich umiejętności. Dobre recenzje wystawił mu zresztą sam Dariusz Pasieka. Mokhtari zagrał w drugiej połowie spotkanie z wicemistrzem Słowacji.


To po jego akcji bramkę zdobył Tadas Labukas. Na przeszkodzie w jego pozyskaniu stanęły jednak rozbieżności między zainteresowanymi stronami. Marokańczyk miał zbyt wygórowane żądania. - Arka nie podpisze z nim kontraktu ze względu na zbyt duże oczekiwania fnansowe jakie pojawiły się podczas prowadzonych negocjacji - informuje gdyński klub. 

Arki nie zasili również reprezentant Łotwy - Maksims Rafalskis. Rafalskis przebywał z żółto-niebieskimi od początku tureckiego zgrupowania, jednak w trakcie jego trwania udał się na mecz drużyny narodowej. Łotysze pokonali Boliwię 2:1. Maksims rozegrał pełne 90 minut spotkania. W drużynie łotewskiej zagrał zawodnik Lecha Poznań - Artjoms Rudnevs. Trener Pasieka oglądał występ Rafalskisa, ale widać nie przekonał on opiekuna Arki, że warto z nim podpisać kontrakt. - W Arce nie zagra także reprezentant Łotwy Maksims Rafalskis. Podczas meczu Łotwa - Boliwia Łotysz obserwowany był przez trenera Dariusza Pasiekę i dyrektora sportowego Andrzeja Czyżniewskiego. Dziś podjęto decyzje iż nie zostanie mu zaproponowanany kontrakt w Arce - głosi komunikat klubowy. 

Dobre recenzje zbiera za to Michał Buchalik. Golkiper Odry pozostanie z Arką do końca zgrupowania. Pozytywne wrażenie wywarł także inny bramkarz - Marcelo Moretto. Dyrektor sportowy klubu, Andrzej Czyżniewski zapewnia, że podpisanie umowy z tym piłkarzem to już formalność. Przypomnijmy, iż Brazylijczyk zawarł na razie umowę przedwstępną. 

Trwają również negocjacje w sprawie pozyskania Mateusza Sieberta

 

Piotr Wiśniewski 

 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia