TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

11.02.2011

Znów kontuzje

Po nieco luźniejszym dniu, w którym Arkowcy mogli obejrzeć okolice i zrobić drobne zakupy, w piątek nasz zespół powrócił do swojej ciężkiej pracy. Niestety znów w uszczuplonym składzie.


Na zajęciach nie pojawił się już Marokańczyk Youssef Mokhtari, ale jego absencja była spowodowana brakiem porozumienia w rozmowach z jego agentem. Kłopoty zdrowotne dopadły natomiast Wojciecha Wilczyńskiego i Mirko Ivanovskiego. Popularny "Wilczek" na ból w lewym kolanie narzekał już po meczu z FK Senica, natomiast Macedończyk urazu nabawił się pod koniec jedynego treningu w czwartek. W jego przypadku pojawiły się z kolei problemy w prawym kolanie. O tym, na ile te kontuzje są poważne i jak długi będzie rozbrat naszych zawodników z piłką, okaże się dopiero podczas badań.


Pomyślne wieści docierają do nas z kraju. Michał Szromnik, którego pech prześladował niemal od początku tegorocznych przygotowań, wznowił już treningi i uczęszcza na zajęcia z zespołem Młodej Ekstraklasy. Kontuzja innego bramkarza, Hieronima Zocha, również nie okazała się tak poważna, jak się wcześniej obawiano i wkrótce również powinien dołączyć do kolegów z drużyny.


Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia