TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

03.02.2011

Żółto - Niebieska wizyta w szkole.

Arka Gdynia zaprasza wszystkie szkoły podstawowe i gimnazja w regionie (od Helu po Kościerzynę) do wspólnej zabawy. Świadomi zainteresowania i emocji jakie sport, a w szczególności piłka nożna budzi wśród młodych ludzi, a także wpływu jaki ma na ich wychowanie, Arka Gdynia chętnie podejmuje działania, dzięki którym może bezpośrednio spotykać się z młodymi ludźmi.


Arka Gdynia to nie tylko walka o najlepsze miejsce w tabeli. Naszym zadaniem jest również propagowanie zdrowego stylu życia, w którym spełnienie czerpie się z pasji i jej realizacji. Dlatego klub zorganizował konkurs pt.”ŻÓŁTO-NIEBIESKA GAZETKA”, w którym nagrodami będą: wizyta zawodników w szkole, zaproszenia na mecze oraz klubowe artykuły szkolne.

zasady są bardzo proste:


- Uczniowie tworzą „ŻÓŁTO-NIEBIESKĄ GAZETKĘ”, w której motywem przewodnim jest ARKA GDYNIA i która zostanie zaprezentowana na szkolnym korytarzu.
- do 20.02.2011r. należy przesłać do klubu min. 3 zdjęcia gazetki (mile widziane również mini-reportaże z procesu tworzenia) pocztą na adres e-mail: szkola@arka.gdynia.pl

Szkoły, których prace zostaną wybrane nagrodzimy wizytą zawodników, zaprosimy na mecz ligowy Arki Gdynia, a wszystkim uczestniczącym szkołom przekażemy klubowe artykuły szkolne.

Do wszystkich szkół w regionie zostały wysłane zaproszenia do zabawy, a za pośrednictwem naszej strony ponawiamy zaproszenie. Liczymy na zaangażowanie dzieci i ich rodziców.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia