TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

03.02.2011

Arka już trenuje w Turcji

W czwartek popołudniu dotarli na miejsce swojego drugiego zimowego zgrupowania piłkarze Arki. Na szczęście obyło się bez zbędnych przygód i zgodnie z wcześniejszym planem udało się jeszcze tego samego dnia przeprowadzić trening.

 

Żółto-niebiescy wyruszyli w podróż kilka minut po północy, a po siedmiu godzinach jazdy autokarem dotarli do Berlina. Tam czekał już na nich samolot, który po blisko czterech godzinach wylądował na lotnisku w Antalyi. Następnie jeszcze raz trzeba było wsiąść do autokaru, aby tuż przed godziną szesnastą Arka dotarła do celu, czyli hotelu Grand Aqua w Side. Piłkarze nie dostali zbyt wiele czasu na rozpakowanie się w swoich pokojach, bo po szybkim posiłku udali się na boisko, aby rozpocząć realizację planu przygotowań opracowanego na to zgrupowanie. 

 

Turcja przywitała zawodników i sztab szkoleniowy Arki zachmurzonym niebem i temperaturą ok. 12° C, co oczywiście nie może sprzyjać zbytnio turystom, lecz doskonale nadaje się do budowania formy sportowej. Warto również podkreślić, jak zwykle w Turcji, doskonale przygotowane boiska piłkarskie. Gdynianom zatem nie pozostaje nic, jak tylko pracować nad swoją grą, a od 25 lutego przekuć efekty tej pracy na ligowe punkty. 

 

W piątek trening zaplanowano na godz. 10.30, natomiast po południu Arka rozegra pierwszy na tureckiej ziemi sparing. Rywalem naszego zespołu będzie ekipa białoruskiego FC Homel.

 

Skubi 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia