TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.01.2011

Młodzież do Zakopanego. Kuzimski wrócił do Tczewa.

Po tygodniu przygotowań na obiektach GOSiR dzień przed pierwszym zespołem na swoje zgrupowanie wyruszy pociągiem kadra Młodej Ekstraklasy. Od 17 do 28 stycznia bezpośrednie zaplecze pierwszego zespołu przygotowywać się będzie w Zakopanem.

Jak nam przekazał trener Dariusz Mierzejewski: Oprócz motoryki kształtować będziemy sprawność ogólną, technikę. Warunki które tam na nas czekają w COS Zakopane są znakomite. Na sztucznym boisku mamy także gwarancję gry dwóch spotkań kontrolnych.

Kadra na obóz do Zakopanego:

Oskar Rybicki, Daniel Chudzik, Adam Bębenek, Wojciech Barnik, Bartosz Brodziński, Adrian Liberacki, Fabian Słowiński, Tomasz Mokwa, Marek Paprocki, Mateusz Dąbrowski, Mateusz Szwoch, Krzysztof Kleser, Paweł Wojowski, Robert Sulewski, Damian Rysiewski, Kewin Wesołowski, Sebastian Bartlewski, Adrian Seweryn, Krystian Sochaj, Karol Róg, Patryk Zenik, Wodzisław Staniczek, Wodzisław Gałecki, Paweł Brzuzy, Radosław Robakowski.


Kadra Szkoleniowa:
I trener Dariusz Mierzejewski, II trener Arkadiusz Gafka, trener Krzysztof Janczak, trener bramkarzy Arkadiusz Zagórski, fizjoterapeuta Tytus Smoliński, kierownik zespołu Jerzy Rumian

W kadrze jak widać zabraknie Mateusza Kuzimskiego. Arka zakończyła bez powodzenia proces negocjacji dotyczący jego przejścia do Gdyni. Wisła Tczew nie przyjęła propozycji Arki uwzględniajacej na pewnym etapie wspólne ponoszenie ryzyka związane z dalszym rozwojem zawodnika.

Dwóch zawodników z kadry będącej na obozie otrzymało powołania do reprezentacji U-17. Sebastian Bartlewski oraz Adrian Liberacki w dniach 1-11 lutego stawią się na zgrupowanie w Pogorzelicy połączone z udziałem w turnieju w hiszpańskiej La Mandze.


trPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia