TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.01.2011

Piłkarki festyn przy ul. Zamenhofa (trojmiasto.pl)

Po raz drugi z rzędu obiekty TKKF Checz były areną piłkarskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Główną atrakcją rozgrywek był występ graczy i pracowników Arki oraz licytacja klubowych gadżetów. Zebrane pieniądze przekazane zostaną na zakup sprzętu szpitalnego dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Dziś w klubie rusza otwarta sprzedaż karnetów na rundę wiosenną, która rozgrywana będzie na nowym stadionie.

Do piłkarzy Arki dołączył Marcelo Sarvas. Brazylijczyk rywalizować będzie o miejsce na środku pomocy gdynian z Holendrem Rickiem Kruyjsem. Jednak w niedzielnym festynie piłkarskim na boisku nie zaprezentował się żaden z nowych piłkarzy żółto-niebieskich.

Drużyna Arka Tem grała w składzie: Hironim Zoch, Ante Rozić, Marciano Bruma, Emil Noll, Krystian Żołnierewicz, Adrian Sulima, Wojciech Wilczyński, Tadas Labukas.

Jej rywalami byli Reprezentacja Gdyńskiej Ligi Szóstek prowadzona przez Grzegorza Nicińskiego, Fani, czyli zespół kibiców oraz "Drużyna św. Mikołaja", w której wystąpili pracownicy i trenerzy Arki: Andrzej Czyżniewski, Dariusz Pasieka, Jarosław Krupski, Jacek Dziubiński, Dariusz Ulanowski, Wojciech Pertkiewicz, Paweł Bednarczyk i Kamil Potrykus.

Symbolicznego rozpoczęcia turnieju kopnięciem piłki dokonał Tomasz Korynt, najlepszy w historii strzelec Arki w ekstraklasie. Zwycięzcami rozgrywek zostali piłkarze żółto-niebieskich.

Wyniki:
Półfinały
Arka Team - GL6 4:1. Bramki dla zwycięzców: Wilczyński 2, Labukas, Bruma
Fani - Drużyna św. Mikołaja: 6:3

Mecz o 3. miejsce
GL6 - Drużyna św. Mikołaja 5:5 karne 3:2

Finał
Arka Team - Fani 14:4. Bramki dla zwycięzców: Labukas, Sulima, Żołnierewicz, Wilczyński po 3, Noll 2.

W przerwach między meczami mieliśmy pokazy ratownictwa medycznego. W przedmeczach zaprezentowali się młodzi adepci Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej oraz dziewczęta trenujące piłkę nożną. Checz nawet pokonała drużynę GAP chłopców 3:2. Natomiast w turnieju kobiet triumfował zespół juniorek Checzy, przez Luzinem I, seniorkami Checzy i Luzinem II.

Podczas rozgrywek serwowana była darmowa grochówka. Prowadzono również zbiórkę pieniędzy do puszek na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tam też trafiły środki, które przekazali piłkarze Arki. Filip Burkhardt w imieniu swoim i kolegów z drużyny przekazał 1300 złotych.

Festyn zwieńczyła licytacja gadżetów przekazanych przez Arkę. -Łącznie uzbierano kwotę 2700 złotych. Wylicytowaliśmy następujące kwoty - informujeTomasz Rybiński, rzecznik gdyńskiego klubu:

200 złotych - koszulka meczowa Hieronima Zocha z podpisami wszystkich piłkarzy Arki, licytujący Mariusz Bieszke

200 złotych - koszulka meczowa Wojciecha Wilczyńskiego z podpisami wszystkich piłkarzy Arki, licytujący Grzegorz Skura

300 złotych - rękawice bramkarskie Andrzeja Bledzewskiego wraz z proporczykiem, licytujący Michał

150 złotych - zestaw kolekcjonerski: medal 80-lecia wraz z szalikiem upamiętniającym mecz Arka - West Ham, licytujący Jacek Dziubiński

250 złotych - dwa tomy monografii "Żółto-niebiescy" pióra Macieja Witczaka z dedykacją autora, licytujący Mariusz Rozmarynowski

200 złotych - dwa szaliki: Arki z nadrukiem "80" oraz oryginalny FC Barcelona przekazane przez Tomasza Rybińskiego, licytujący Wojtciech Pertkiewicz, który po wygranej wpłacił pieniądze, a szaliki przekazał do ponownej licytacji, która przyniosła 100 złotych, wylicytowane przez Andrzeja Bledzewskiego.

- Ponadto przekazaliśmy specjalnie oprawione, unikatowe zdjęcie ze specjalnej wystawy prezentowanej w ubiegłym roku w CH Batory, okolicznościową koszulkę "Koniec Ery Plastic Areny", proporczyk i smycz oraz piłkę na licytację, które odbyły się w IV LO w Gdyni oraz podczas aukcji miejskiej, która odbyła się w Teatrze Miejskim - dodaje rzecznik Rybiński, który od dzisiaj zaprasza kibiców do nabywania karnetów na rundę wiosenną w ekstraklasie.

jag.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia