TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.01.2011

Arka dziś w Ekstraklasa Raport w Orange Sport Info. Zadaj pytanie w Hyde Parku.

Andrzej Czyżniewski, dyrektor sportowy Arki Gdynia, będzie dziś gościem magazynu Ekstraklasa Raport w Orange Sport Info. Gośćmi Mateusza Święcickiego będą ponadto: Paweł Zarzeczny ekspert Orange Sport, Adam Godlewski z tygodnika "Piłka Nożna" oraz Robert Zieliński z "Polska The Times".

W pierwszej części magazynu, który rozpocznie się o 20:15 głównym tematem będzie podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu KGHM Zagłębia Lubin.

Od 21:05 w studiu Ekstraklasa Raport pojawi się Andrzej Czyżniewski, a temat KGHM Zagłębia zostanie zastąpiony przez Arkę Gdynia. Ponadto w Trójmieście reporter Orange Sport info Kuba Staszkiewicz porozmawia z zaproszonymi gośćmi z trenerem Dariuszem Pasieką i piłkarzami żółto - niebieskich: Maciejem Szmatiukiem i Wojciechem Wilczyńskim.

O 22:15 rozpocznie się Nocny Hyde Park, w którym kibice Arki będą mogli zadać pytanie Andrzejowi Czyżniewskiemu na dowolny temat, dzwoniąc na numer telefonu +48 (22) 654 05 50Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia