TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.01.2011

Piłkarze Arki wznowili zajęcia.

Zajęciami na hali wznowili zajęcia piłkarze Arki po przerwie zimowej. Ze względu na zasypane boisko LA w Sopocie przełożono badania wydolnościowe na inny termin, a rozpoczęto zajęcia testami sprinterskimi.

Materiał ARKI TV z dzisiejszego treningu można zobaczyć TUTAJ

Na pierwszy trening stawiło się 24 zawodników. Wśród nich zobaczyliśmy nowego zawodnika, holenderskiego środkowego pomocnika Ricka Kruys'a. Więcej o nim piszemy: TUTAJW pierwszych zajęciach nie wzięli już udziału Andrzej Bledzewski i Norbert Witkowski, którym przed treningiem zaproponowano rozwiązanie kontraktów za porozumieniem stron. Ostateczna decyzja odnośnie ich dalszej przyszłości zapadnie w poniedziałek.Na pierwszym treningu trener Dariusz Pasieka miał do dyspozycji tylko jednego bramkarza - Michała Szromnika, gdyż Hirek Zoch, ze względu na pilne sprawy rodzinne, został zwolniony z udziału w zajęciach. Dopiero w przyszłym tygodniu w klubie stawi się Wojciech Kowalewski, który załatwia sprawy związane ze swoimi przenosinami z Rosji do Gdyni. Tym samym w poźniejszej gierce na stadionie rugby uczestniczył aktywnie trener Jarosław Krupski.Z kolei peruwiański napastnik Junior Ross czeka na wydanie w polskiej ambasadzie w Limie wizy pracowniczej. Brazylijski pomocnik, Marcelo Sarvas, powinien dołączyć do zespołu w sobotę.

Wszyscy piłkarze ochoczo przystępowali do zajęć i nie było widać żadnych oznak "przeciążenia" świąteczno-noworocznymi posiłkami, tak więc z obciążeniami powinni sobie poradzić. Niektórych oczywiście zaskoczyła pogoda tak jak np. Josepha Mawaye, który wypoczywał w Afryce.Po rozgrzewce i testach sprinterskich na hali zawodnicy przenieśli się na boisko rugby. Tam odbyła się gierka wewnętrzna 2x15 min. Nie uczestniczyli w niej lekko przeziębieni Maciej Szmatiuk i Giovani Duarte oraz Filip Burkhardt, którzy trenowali indywidualnie. Pierwszą bramkę w nowym roku zdobył Paweł Zawistowski.

Na własnych obiektach Arka będzie trenować do 17 stycznia i potem uda się od 18 do 28 stycznia na obóz do hiszpańskiej Malagi.

tomrybPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia