TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.01.2011

Arka zagra dla Wielkiej Orkiestry!

Arka zaprasza do udziału w 19 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spotykamy się w niedzielę 9 stycznia od godziny 13.00 w Gdyni na obiektach Checzy przy ul. Zamenhofa! Tym razem podczas 19 finału zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup sprzętu szpitalnego dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Hirek Zoch, Ante Rozic, Marciano Bruma, Emil Noll, Piotr Robakowski, Adrian Sulima, Wojtek Wilczyński i Tadas Labukas - tych piłkarzy m.in. zobaczyć będzie można na obiektach Checzy. Rozegrają także dwa mecze podczas mini turnieju "Arka dla WOŚP 2011".

Przywita wszystkich gorąco nasza klubowa maskotka „Śledź”, a potem od godz. 13.15 odbędą się przedmecze: młodych adeptów Gdyńskiej Akademii Piłkarskiej, którzy zmierzą się z dziewczynami z Checzy oraz mini turniej zespołów dziewczęcych.

Następnie od godz. 15.00 do akcji wejdą seniorzy. W ub. roku odbył się mecz towarzyski, w tym roku zapraszamy na mini turniej w którym wezmą udział cztery drużyny. Będą to: „GL6” - Reprezentacja gdyńskiej ligi szóstek prowadzona i desygnowana do gry przez Grzegorza Nicińskiego,„Arka Team” - drużyna złożona z obecnie grających w Arce zawodników, „Fani” - zespół kibiców oraz „Drużyna św. Mikołaja” - w składzie której zobaczymy m.in. pracowników biura, w tym dyr. Andrzeja Czyżniewskiego, trenerów Darisza Pasiekę, Jacka Dziubińskiego oraz Dariusza Ulanowskiego.


Tak było w ub. roku.

Mecze (2x15 minut) odbędą się na dwóch boiskach Checzy. Zaczynamy dwoma meczami półfinałowymi : GL6 kontra Arka Team oraz Fani kontra Drużyna św. Mikołaja. Potem rozegrane zostaną mecze o 3 miejsce i finał o Puchar „Arka dla WOŚP 2011”

Nie zabraknie oczywiście tradycyjnie darmowej grochówki oraz gorących napojów i kiełbasek sprzedawanych po symbolicznej cenie. Po meczu będzie szansa na strzelanie rzutów karnych bramkarzowi Arki.

Cały czas prowadzona będzie zbiórka pieniędzy do puszek na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Ich kulminacją będzie licytacja gadżetów przekazanych przez klub , która odbędzie się w „Pubie Checz" położonym w kompleksie obiektów.

Wylicytować będzie można koszulki meczowe z podpisami wszystkich zawodników Arki, rękawice bramkarskie wraz z proporczykiem raz zestaw kolekcjonerski: medal 80-lecia wraz z szalikiem upamiętniającym mecz Arka - West Ham.

Gadżety Arki będzie można także licytować podczas aukcji w IV LO w Gdyni oraz podczas aukcji miejskiej, która odbędzie się w Teatrze Miejskim. Na licytacje prowadzone przez Prezydenta Gdynia Pana Wojciecha Szczurka, przekazaliśmy: specjalnie oprawione, unikatowe zdjęcie ze specjalnej wystawy prezentowanej w ub. roku w CH Batory , okolicznościową koszulkę „Koniec Ery Plastic Areny”, proporczyk i smycz oraz piłkę.Do sztabu w gdyńskiej YMCA przekazaliśmy piłkę z podpisami i proporczyk. Tutaj odbywa się aukcja internetowa:

Aukcja YMCA TUTAJ

Zachęcamy do odwiedzenia tych miejsc i wylicytowania jak największych sum za żółto-niebieskie gadżety!

SZCZEGÓŁOWY PLAN IMPREZ ORKIESTRA W GDYNI TUTAJ

W ub. roku zebraliśmy kwotę 6 000 pln.

AUKCJE WOŚP TUTAJ

ZAPRASZAMY! Będzie okazja do zrobienia zdjęć i zdobycia autografów wielu byłych i obecnych zawodników Arki.

trPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia