TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

11.12.2010

Hej kolęda, kolęda! Pasieka i Witkowski śpiewali w Radiu Gdańsk.

Tuż przed wyjazdem na urlopy trener Dariusz Pasieka i kapitan Norbert Witkowski uczestniczyli jeszcze w nagraniu specjalnego świątecznego programu Radia Gdańsk.

Podczas godzinnej audycji światecznego wydania Magazynu Sportowego (emisja w pierwszy dzień świąt) posłuchać będzie można rozmowy ze znanymi w trójmieście sportowcami, a także posłuchać w ich wykonaniu kolędy "Przybieżeli do Betlejem". Wśród głosów zapewne rozpoznamy trenera Pasiekę i kapitana Arki.Podczas nagrania z trenerem Pasieką radiowcy zrobili swego rodzaju "dogrywkę" między nim , a trenerem Kafarskim i efekty tego usłyszymy na antenie także w pierwszy dzień świąt. My przede wszystkim liczymy na to, że w nowym roku ta prawdziwa dogrywka rozegra się na nowym stadionie Arki i będzie wreszcie zwycięska!Wokalem to się chyba za bardzo nie popisałem, ale 3 zwrotki prawidłowo wyrecytowałem, to będzie z czego wybierać... - śmiał się Norbert po sesji nagraniowej.


trPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia