TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kuchnia Wikinga
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.12.2010

Koniec rundy - kolejka odwołana. - informacje na temat zwrotu biletów!

W związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, po konsultacji z Klubami oraz stacjami telewizyjnymi posiadającymi prawa do transmisji meczów Ekstraklasy, Departament Logistyki Rozgrywek podjął decyzję o przełożeniu 16 kolejki Ekstraklasy na wiosnę 2011 roku.

W związku z planowanym otwarciem stadionu Arki Gdynia mecz z Wisłą Kraków odbędzie się w dniu 25 lutego (piątek) o godz. 20:00.

W związku z awansem Lecha Poznań do 1/16 finału rozgrywek Europa League mecz Lech Poznań – Widzew Łódź odbędzie się w dniu 27 lutego (niedziela, godz. do ustalenia).

--------------------------------------------------------------------------------------------------

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZWROTU BILETÓW
Osoby, które dokonały zakupu biletu w punkcie sprzedaży biletów, powinny zgłosić się do tego samego punktu, w którym kupiły bilet w celu jego zwrócenia. Po dokonaniu zwrotu biletu, osoby takie, otrzymają zwrot pieniędzy.
W przypadku dokonania transakcji przez internet, prosimy zgodnie z regulaminem sprzedaży biletów, zgłosić się do klubu z zakupionym biletem oraz dokumentem tożsamości, w celu wypełnienia formularza zwrotu biletów www. Szczegóły TUTAJ.

Zwroty biletów przyjmowane będą do 10 grudnia (piątek).

INFORMACJE DOTYCZĄCE POSIADACZY KARNETÓW
W związku z odwołaniem meczu z Wisłą Kraków, informujemy iż dla posiadaczy karnetów na jesień 2010, karnety na następną rundę będą w niższej cenie.Poprzedni Następny

Mapa Strony

|