TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

02.12.2010

Arka Trenerzy - Przyjaciele Arki 5:3

W mroźny środowy wieczór na sztucznej murawie Narodowego Stadionu Rugby odbył się mecz piłkarski, którego inspiratorami byli trener Pasieka oraz Tomasz Pindelski (Rada Nadzorcza klubu). Naprzeciwko sztabu szkoleniowego stanęła drużyna składająca się z przedstawicieli różnych środowisk związanych z Arką.

Arka Trenerzy:
Dariusz Pasieka, Grzegorz Witt, Wojciech Ignatiuk, Paweł Bednarczyk, Marek Latos, Dariusz Mierzejewski, Grzegorz Niciński, Dariusz Ulanowski, Jarosław Krupski

Przyjaciele Arki:
Jacek Kaszubowski i Mieczysław Rajski (oldboye Arki), Dariusz Schwarz (Gdynia GOSiR), Marcin Domański (dziennikarz), Jakub Mazan i Marcin Młynarski (kibice, arkowcy.pl), Mariusz Czoska (partnerzy i sponsorzy), Andrzej Czyżniewski, Tomasz Pindelski, Wojciech Pertkiewicz i Kamil Potrykus (klub)

Spotkanie toczyło się w zaskakująco szybkim tempie. Optyczną przewagę przez cały mecz miała drużyna trenerów, niemniej zespół przyjaciół odpowiadał szybkimi kontratakami. W wybornej formie byli obaj bramkarze (Jarosław Krupski i Andrzej Czyżniewski), jednakże kilkukrotnie musieli wyjmować piłkę z siatki.

W pierwszej połowie dwa razy Andrzeja Czyżniewskiego pokonał Grzegorz Niciński lecz szybkie wyjścia drużyny przyjaciół Arki poskutkowały bramkami Jacka Kaszubowskiego i Jakuba Mazana. Do przerwy mieliśmy zaskakujący wynik 2-2.Po przerwie hattricka skompletował Grzegorz Niciński, po 1 bramce dla trenerów dołożyli Dariusz Ulanowski i Dariusz Mierzejewski, co przy jednej bramce zdobytej przez Kamila Potrykusa ustaliło wynik końcowy 5-3.Spotkanie mające na celu konsolidację środowisk przyjaznych Arce przebiegało w sportowej atmosferze fair-play i obie drużyny zgodziły się już na rewanż w bardziej przyjaznych warunkach atmosferycznych.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia