TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

01.12.2010

Przenieśli się pod balon (Wisla.Krakow.pl)

Zgodnie z zapowiedziami z początku tygodnia piłkarze Wisły przenieśli swoje treningi na boiska ze sztuczną nawierzchnią. W środę drużyna ćwiczyła pod balonem w Skotnikach.

Na treningu pojawiło się dwudziestu trzech zawodników. Do zajęć z drużyną wrócili Maciej Żurawski i Nourdin Boukhari, którzy z powodu kontuzji w ostatnim czasie nie trenowali. Ze zespołem ćwiczą też normalnie Radosław Sobolewski i Gordan Bunoza, którzy z powodu zawieszeń za kartki nie będą mogli zagrać w Gdyni.

Piłkarze w środę przyzwyczajali się do gry na nowej nawierzchni. Drużyna pracowała głównie nad wymianą podań: długich, krótkich, górnych i dolnych. “To był trochę lżejszy trening, bo po raz pierwszy zespół ćwiczył na sztucznej nawierzchni, więc nie wiadomo było jak zareagują zawodnicy na tą zmianę. Poza tym było bardzo zimno. Zobaczymy jak zawodnicy zaadaptują się do takich warunków. Na tej podstawie podejmiemy decyzję, kogo zabierzemy do Gdyni” - powiedział po treningu Rober Maaskant, szkoleniowiec Białej Gwiazdy.

W czwartek drużyna będzie ćwiczyła także w Skotnikach, natomiast w piątek czeka ją trening na boisku Arki Gdynia. Wtedy będzie można dokładnie sprawdzić, na jakiej nawierzchni przyjdzie Wiślakom zagrać w trakcie sobotniego meczu.

M. Górski
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
wisla.krakow.plPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia