TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

17.11.2010

Piłkarz rundy: 'Zawias' wygrywa po raz drugi. Norbert Witkowski najlepszy!

Mimo, że do zakończenia rundy pozostały dwa mecze poznaliśmy już najważniejsze rozstrzygnięcie w naszym konkursie na piłkarza rundy! Po głosowaniu kibiców na piłkarza meczu w Bytomiu, wypracowanej wcześniej przewagi nie straci już kapitan zespołu Norbert Witkowski!

Przypomnijmy, że klasyfikacja prowadzona jest za mecze w rundzie jesiennej (15 kolejek bez meczu z Wisłą w grudniu). Na tym spotkaniu piłkarz nr 1 otrzyma Puchar "Najlepszy piłkarz rundy jesiennej".

Punkty (5,4, 3,2,1) przyznawane są pięciu zawodnikom. Przy równej ilości głosów punkty dzielone są między wszystkich zawodników (np. 5 zawodników z tą samą ilością tj 5+4+3+2+1 = 15 pkt/5 graczy = 3 pkt każdy, dwóch: 5+4, 4+3, 3+2 lub 2+1 stąd: 4,5 pkt; 3,5pkt.; 2,5 pkt; 1,5pkt, itd.)

W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji meczowej decyduje większa liczba otrzymanych punktów (bez zaokrąglenia - co dają wyniki procentowe), a w klasyfikacji końcowej zadecyduje większa średnia otrzymanych głosów.

Po raz drugi wygrał Paweł Zawistowski, który był w meczu z Polonią najbliższy zdobycia gola dla Arki w tym sezonie na wyjeździe (strzał w słupek).

Widać różnice jeśli chodzi o euforię po meczu z Koroną i obecną ilość głosów, która jest niemal dwukrotnie mniejsza. Przypomnijmy, że poprzednio Joseph Mawaye wygrał zdobywając 600 głosów, a teraz na wszystkich piłkarzy oddano ich "tylko" 771.

Tym razem najbardziej zacięta walka była o piąte miejsce i tu po raz kolejny w historii naszych sond na punktowane miejsce "załapał" się Mirko Ivanovski wyprzedając kapitana Norberta Witkowskiego o 3 głosy!

"Witek" mimo tej "porażki" zapewnił sobie już zwycięstwo i miano najlepszego zawodnika rundy jesiennej! Do końca tej edycji pozostały dwa mecze: z Legią na wyjeździe i ze Śląskiem u siebie tak więc do zdobycia maksymalnie zostało 10 punktów i nikt kapitana już nie wyprzedzi. Trwać będzie natomiast "walka" o prestiżowe miejsce na "podium".Wierzymy, że Norbert w ostatnich dwóch meczach potwierdzi klasę i swoją gra przyczyni się do zdobyczy punktowych zarówno w Warszawie jak i w Gdyni!

Klasyfikacja meczu z Polonią Bytom:

1. Paweł Zawistowski - 34% - 5 pkt
2. Marciano Bruma - 16% - 4 pkt.
3. Joseph Mawaye - 8% - 3 pkt
4. Ante Rozic - 7% - 2 pkt
4. Mirko Ivanovski - 6% - 1 pkt

Łącznie 771 głosów

Klasyfikacja po 13 meczach:

1. Norbert Witkowski - 37 pkt
2. Mirko Ivanovski - 26 pkt
3. Denis Glavina - 21,5 pkt
4. Marciano Bruma - 20,5 pkt.
5. Paweł Zawistowski - 19 pkt
6. Miroslav Bożok - 18 pkt
7. Tadas Labukas - 14,5 pkt
8. Ante Rozic - 9,5 pkt
9. Emil Noll - 8,5 pkt
10. Joseph Mawaye - 8 pkt
11. Michał Płotka - 5,5 pkt
12.13. Maciej Szmatiuk, Marcin Budziński- po 3 pkt
14.Rafał Siemaszko - po 1 pkt

Dziękujemy za oddane głosy!

tomrybPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia