TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.09.2010

Liga Typera - Typuj wyniki szóstej kolejki.

Przed nami szósta kolejka zmagań w Lidze Typerów. Zarejestrowało się już ponad 1000 osób. Zachęcamy nowe osoby do zabawy, ponieważ dołączyć można w każdej chwili. Typuj już teraz!

Lider klasyfikacji po tej kolejce otrzyma nagrodę w postaci zaproszenia dla dwóch osób na weekend do Hotelu Wieniawa. Hotel już od dłuższego czasu współpracuje z klubem i jest naszym partnerem.

Na czele klasyfikacji znajduje się obecnie Kukurydza z 43 punktami na koncie. Na drugie miejsce spadł dotychczasowy lider 5osiem, który uzbierał 41 oczek. Na trzecim stopniu podium pojawił się Gwardzista z 38 punktami.

Przy dobrym typowaniu i potknięciu prowadzących możliwe jest całkowite przetasowanie tabeli dlatego warto systematycznie typować wyniki meczów kolejnych kolejek.
Zapraszamy do typowania!
Liga Typerów jest dostępna TUTAJ

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy w typowanie wyników meczów. Uruchomiliśmy „Ligę Typerów”, w której wygrać można sprzęt sportowy i karnety na kolejną rundę, a także karnety na cały kolejny sezon i inne nagrody. Dołączyć można w każdej chwili.

Zapraszamy do rejestracji TUTAJ.

Dodatkowym elementem jest możliwość rywalizacji z trenerem Dariuszem Pasieką oraz dyrektorem Andrzejem Czyżniewskim, którzy (poza konkursem) także biorą udział w zabawie. Również poza konkursem rywalizuje z kibicami Filip Modelski - były junior Arki, a obecnie zawodnik angielskiego West Ham United.

Zasady konkursu są proste - za prawidłowe wytypowanie końcowego rezultatu uczestnik otrzymuje 3 punkty. Za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu lub wyniku remisowego - 1 punkt. Szczegóły dostępne są w regulaminie.

Ze zwycięzcami konkursu będziemy kontaktować się drogą e-mailową, więc prosimy o podawanie w trakcie rejestracji aktywnych kont.

Zapraszamy do typowania i życzymy powodzenia!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia