TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.08.2010

Liga Typerów - mamy wyraźnego lidera!

Za nami druga kolejka zmagań w Lidze Typerów. Zarejestrowało się ponad 750 osób. Zachęcamy nowe osoby do zabawy, ponieważ dołączyć można w każdej chwili. Dziś można typować jeszcze na wynik zaległego meczu Legia Cracovia, a od wtorku typujemy wyniki trzeciej kolejki

W drugiej kolejce po 10 punktów zdobyli TAGostrovia i 5osiem.

Po dwóch kolejkach na czele tabeli typerów znajduje się 5osiem z 23 punktami i wyprzedza o 4 "oczka" drugiego Michalq. Za nimi peleton goniących typerów. Przewaga liderów nie jest na tyle znaczna by nie można było jej zlikwidować dzięki dobremu typowaniu podczas meczów trzeciej kolejki.

Przypominamy, że prowadzący po następnej rundzie wygra koszulkę Macieja Szmatiuka (model fire) z autografem.

I tym razem nie powiodło się postaciom z naszego klubu. Po dwóch kolejkach po 7 punktów zgromadzili trener Pasieka oraz Filip Modelski. Dyrektor Czyżniewski dotychczas uzbierał 5 "oczek" ale szykuje się do kontrataku.

Zapraszamy do typowania!
Liga Typerów jest dostępna TUTAJ


---------------------------------------------------------------------------------------------------

W piątek 6 sierpnia rozpoczęły zmagania drużyny Ekstraklasy. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy w typowanie wyników meczów. Uruchamiamy „Ligę Typerów”, w której wygrać można sprzęt sportowy i karnety na kolejną rundę, a także karnety na cały kolejny sezon. Dołączyć można w każdej chwili.

Zapraszamy do rejestracji TUTAJ.

Dodatkowym elementem jest możliwość rywalizacji z trenerem Dariuszem Pasieką oraz dyrektorem Andrzejem Czyżniewskim, którzy (poza konkursem) także wezmą udział w zabawie. Również poza konkursem rywalizować z kibicami będzie Filip Modelski - były junior Arki a obecnie zawodnik angielskiego West Ham United.

Zasady konkursu są proste - za prawidłowe wytypowanie końcowego rezultatu uczestnik otrzymuje 3 punkty. Za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu lub wyniku remisowego - 1 punkt. Szczegóły dostępne są w regulaminie.

Ze zwycięzcami konkursu będziemy kontaktować się drogą e-mailową, więc prosimy o podawanie w trakcie rejestracji aktywnych kont.

Zapraszamy do typowania i życzymy powodzenia!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia