TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

05.08.2010

Norbert 100 lat, a prezent w niedzielę!

Trzy dni przed pierwszym meczem w nowym sezonie z Wisłą w Krakowie swoje 29 urodziny obchodzi Norbert Witkowski.

Urodzony 5 sierpnia 1981 w Olsztynie "Witek” do Arki trafił latem 2005 roku, wkrótce po awansie do ekstraklasy. Zadebiutował 15 października 2005 roku w zakończonym remisem 1:1 pojedynku z Amiką Wronki.

Aktualny bilans Norberta w Arce to 110 występów . Jest on szóstym – po Wojciechowskim, Jaśkowiaku, Burzyńskim, Żemojtelu i Krupskim – bramkarzem, który osiągnął magiczną barierę stu gier w bramce Arki!

Aktualnie wskutek kontuzji Andrzeja Bledzewskiego jest niekwestionowanym numerem jeden i życzymy mu aby sprawił sobie (i nam!) znakomitym występem w niedzielę w Krakowie spóźniony chociaż najbardziej radosny prezent w postaci "zerowego konta" po stronie strat!

Przypomnijmy, że redakcja Canal+ doceniła wkład Norberta w sukces Arki w Krakowie w rundzie wiosennej (wygrana 1:0) i pomimo 45-minutowego występu naszego bramkarza w tym meczu umieściła go w swojej "jedenastce kolejki".

100 lat Norbert!

Rozmowa z Norbertem w Dzienniku Bałtyckim TUTAJ

trPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia