TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.08.2010

LIGA TYPERÓW - kolejna nagroda.

Za nami pierwsza kolejka zmagań w Lidze Typerów. Zarejestrowało się ponad 600 osób. Zachęcamy nowe osoby do zabawy, ponieważ dołączyć można w każdej chwili. Można już typować wyniki drugiej kolejki.

Po siedmiu meczach pierwszej kolejki Ekstraklasy (mecz Legia Warszawa - Cracovia Kraków został przełożony na 16 sierpnia - punkty zostaną doliczone po zakończeniu tego spotkania) na czele klasyfikacji widnieje 6 osób z dorobkiem 13 punktów:

mariusz
klusznik
Jacol
dixidario
liczi
5osiem


Gratulujemy !

Jak na tym tle wypadły postaci z naszego klubu? Najwyżej w klasyfikacji znalazł się Filip Modelski (West Ham), który zgromadził 6 punktów. Z pewnością za nieudaną pod względem typowania uważają minioną kolejkę trener Dariusz Pasieka (pozycja 298) i dyrektor Andrzej Czyżniewski (pozycja 466). Obaj panowie zapowiadają solidny rewanż.

Zapraszamy do typowania!
Liga Typerów jest dostępna TUTAJ

Poza wymienionymi niżej nagrodami na półmetku sezonu i na koniec, prowadząca osoba po 3 kolejkach otrzyma koszulkę (model Fire) Macieja Szmatiuka z autografem.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

W piątek 6 sierpnia rozpoczęły zmagania drużyny Ekstraklasy. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy w typowanie wyników meczów. Uruchamiamy „Ligę Typerów”, w której wygrać można sprzęt sportowy i karnety na kolejną rundę, a także karnety na cały kolejny sezon. Dołączyć można w każdej chwili.

Zapraszamy do rejestracji TUTAJ.

Dodatkowym elementem jest możliwość rywalizacji z trenerem Dariuszem Pasieką oraz dyrektorem Andrzejem Czyżniewskim, którzy (poza konkursem) także wezmą udział w zabawie. Również poza konkursem rywalizować z kibicami będzie Filip Modelski - były junior Arki a obecnie zawodnik angielskiego West Ham United.

Zasady konkursu są proste - za prawidłowe wytypowanie końcowego rezultatu uczestnik otrzymuje 3 punkty. Za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu lub wyniku remisowego - 1 punkt. Szczegóły dostępne są w regulaminie.

Ze zwycięzcami konkursu będziemy kontaktować się drogą e-mailową, więc prosimy o podawanie w trakcie rejestracji aktywnych kont.

Zapraszamy do typowania i życzymy powodzenia!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia