TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

01.08.2010

Pożegnanie i ... powitanie Darka Ulanowskiego.

Obok prezentacji nowego zespołu Arki ważnym wydarzeniem tego popołudnia było także oficjalne podziękowanie za 16 lat gry w Arce Dariuszowi Ulanowskiemu.

To już prawdziwa ikona klubu. Na pewno długo, a niektórzy wieszczą, że już na zawsze pozostanie pierwszy na klubowej liście wszechczasów pod względem ilości gier!

Przypomnijmy, że w Arce rozegrał 422 mecze, zdobywając 17 goli. Debiutował 30.07.1994 z Miedzią Legnica 1:0, a ostatni raz zagrał w tym sezonie z Piastem Gliwice 11.05.2010. W Ekstraklasie w barwach Arki rozegrał 54 mecze.

Od przedstawicieli klubu otrzymał statuetkę, piękny grawerowany okolicznościowy dyplom, a Norbert Witkowski wręczył mu nową koszulkę meczową z symbolicznym nr 1.Darek nie ukrywał wzruszenia i życzył przy okazji sukcesów obecnym zawodnikom, którzy stali z nim razem na scenie.

Warto dodać, że od sierpnia zaczyna pracę w klubie jako osoba wspierająca trenera Roberta Wilczyńskiego. Tak więc pożegnaliśmy piłkarza , a witamy trenera Dariusza Ulanowskiego. W nowej roli POWODZENIA "ULI"!


trPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia