TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

06.07.2010

Trenerzy po sparingu.

Po sparingu w Rumi obaj trenerzy powiedzieli:

Dariusz Pasieka:

Wiadomo, że nie graliśmy dzisiaj o wynik, ale po to, aby każdy z zawodników zagrał 45 minut. Wynik nie ma dla mnie większego znaczenia. Najważniejsze, że była to dla chłopaków dobra jednostka treningowa z przeciwnikiem.

Oczywiście patrząc na przebieg całego spotkania Orkan był świeższy od nas, ale dlatego, że bardzo mocno teraz trenujemy. Brak zdecydowania i automatyzmów to efekt tego, że drużyna nie jest jeszcze ze sobą zgrana. Nie chcę wypowiadać się na temat gry testowanych zawodników. Po przeanalizowaniu ze sztabem trenerskim podejmiemy odpowiednie działania. Myślę jednak, że tacy zawodnicy jak Glavina, Rozic i Bruma będą na pewno dużym wzmocnieniem dla zespołu, co pokazali także dzisiaj.


Grzegorz Niciński:

Bardzo fajnie się gra z drużyną z Ekstraklasy. Arka jest w trakcie okresu przygotowawczego do nowego sezonu i bardzo ciężko trenuje dwa razy dziennie. My sezon dopiero dzisiaj kończymy i mamy przerwę do dwunastego lipca. Cieszę się, że możemy współpracować z Arką, z którą mamy umowę na mocy której zawodnicy Młodej Ekstraklasy mogą się u nas ogrywać. To był dla nas bardzo prestiżowy mecz i byliśmy bardzo zmotywowani by dziś powalczyć.

notował: BartekPoprzedni Następny

Mapa Strony