TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

29.06.2010

Ze szkółki Twente do Arki?

Na dzisiejszym treningu pojawił się kolejny nowy zawodnik. To napastnik Giovanni Vemba Duarte.

19 latek ze szkółki FC Twente Enschede pozostanie do końca tygodnia na obserwacji.Niestety pod koniec treningu doznał lekkiego urazu stawu skokowego. Dziś nie trenowali przeziębiony Przemek Trytko oraz Tadas Labukas, który ze specjalna opaską usztywniająca na nodze przechadzał się jedynie wzdłuż trybun boiska treningowego.

Tadas podobnie jak mający indywidualne zajęcia Wojciech Wilczyński korzystać będzie z rehabilitacji w klinice Remedium w Gdańsku. Oczywiście w zajęciach nie uczestniczy Andrzej Bledzewski przechodzący rekonwalescencję po operacji.

O miejsce w bramce walczy natomiast Maciej Gostomski z Legii i być może w tym tygodniu poznamy decyzje sztabu szkoleniowego czyli trenera Dariusza Pasieki i Jarosława Krupskiego odnośnie jego pozostania w Arce.

Nie było dziś na treningu wciąż Chorwatów Ante Rozica i Denisa Glaviny przechodzących dalej testy medyczne w Poznaniu w klinice Rehasport.

Obok Duarte dalej podczas zajęć i gier wewnętrznych trenera Pasiekę próbują przekonać do siebie Nikola Vasilic, Rafał Siemaszko, Mateusz Broź i Marciano Bruma.

Nadal z drużyną jest Adrian Mrowiec w sprawie, którego negocjacje „ostatniej szansy” podjął osobiście na Litwie dyrektor sportowy Andrzej Czyżniewski.

Dzisiejszy trening tak jak wszystkie przed obozem w Austrii wyzwalają mimo upału we wszystkich trenujących sporą energię. To zacięcie było widać podczas gier wewnętrznych gdzie "niebiescy" skutecznie ogrywali "pomarańczowych" wśród, których "frustracją" po nieudanych akcjach wykazywał się Robert Bednarek. Świetnie poczynał sobie Joseph Mawaye, który strzelał niemal z każdej pozycji i był w tym niezwykle skuteczny. Brawa za swój techniczny piękny strzał zebrał Filip Burkhardt.tomrybPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia