TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

25.06.2010

Chorwat Ante Rozic już w Gdyni! Zyski i straty w negocjacjach.

Kolejny zawodnik przybył do Gdyni. Dziś wieczorem Chorwata Ante Rozica powitał na Lotnisku im. Lecha Wałęsy dyrektor sportowy Arki Andrzej Czyżniewski.

Ante to środkowy obrońca, (190 cm/82 kg), urodzony 8.03.1986 w Bankstown w Australii. Z chorwackimi rodzicami powrócił do Chorwacji w 1996 roku.

Jego kariera to kluby: Hajduk Split, NK Mosor, Cibalia Vinkovci, NK Zadar, NK Trogir. Obecnie jest w kadrze francuskiego II ligowego CS Sedan. Tam rozegrał 21 spotkań i zdobył 1 bramkę.W Gdyni prowadzone będą rozmowy z nim i jego menadżerem na temat warunków kontraktu. Zawodnik przejdzie także testy medyczne w poznańskiej Klinice Rehasport pod okiem dr Witolda Dudzińskiego.

Ustalono także już warunki kontraktu z Denisem Glaviną , chorwackim lewym obrońcą, który od przedwczoraj przebywa już w Gdyni. Razem z Ante Rozicem uda się on na badania do Poznania. W przyszłym tygodniu wiedzieć będziemy więc czy były duet Bułgarski zastąpi duet Chorwacki.

Finiszują także negocjacje w sprawie wypożyczonych zawodników. Były i są trudne. Nie ma praktycznie szans na porozumienie w sprawie Adriana Mrowca . Kluby nie doszły do porozumienia w kwestii warunków kontraktu i zawodnik otrzymał polecenie stawienia się 1 lipca w klubie Heart .

W przypadku Mateusza Sieberta klub Metz postawił zaporową kwotę 450 tys. euro. Podajemy ją do wiadomości gdyż uważamy, że jest ona nie tylko nierealna dla Arki ale i dla większości polskich klubów i nie odpowiada przede wszystkim rynkowej wycenie i ocenie zawodnika, którego na swój sposób doceniamy i chcieliśmy aby w Arce grał dalej.

Jeśli chodzi o Przemka Trytko warunki z Energie Cottbus są ustalone, ale w przyszłym tygodniu pozostaną do ustalenia warunki kontraktu indywidualnego.

tomryb
Poprzedni Następny

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia