TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

31.05.2010

Arka na Gali 90-lecia zaprzyjaźnionej Polonii Bytom.

W piątkowy wieczór w Bytomskim Centrum Kultury odbyła się uroczysta Gala 90-lecia Polonii Bytom. Było to wydarzenie, uświetniające jubileusz klubu, który odcisnął znaczące piętno w rozwoju polskiego sportu. Gospodarzem uroczystości był znany dziennikarz oraz komentator sportowy Dariusz Szpakowski.

Na Gali nie zabrakło przedstawiciela Arki Gdynia, która w osobie Dyrektora Sportowego Andrzeja Czyżniewskiego przekazała życzenia wielu sukcesów w dziesięcioleciu prowadzącym do 100-lecia Klubu.Arkę przywitano entuzjastycznie i burzą oklasków. Życzenia składałem w imieniu Klubu oraz rzeszy kibiców Arki Gdynia, dla których przyjaźń z Polonią jest niezwykle ważna i trwała. Życzyłem abyśmy na 100-lecie grali nadal razem w Ekstraklasie! - dodał dyrektor Czyżniewski.

Na ręce Prezesa Polonii Damiana Bartyla Dyrektor przekazał "List okolicznościowy" i Jubileuszową paterę. Przypomnijmy, że na Gali 80-lecia Arki również gościliśmy przedstawiciela Polonii Bytom.


Zdjęcia z GALI 90-lecia Polonii Bytom zobacz TUTAJ

trPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia