TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.12.2009

Weryfikacja boiska rozpoczęta.

Piłkarze zapadli w zimowy sen, ale na pewno w Arce przełom roku to będzie bardzo gorący okres, zwłaszcza dla działaczy. Ważny tu będzie zarówno aspekt sportowy jak i przede wszystkim kwestia uzyskania licencji na grę na nowym obiekcie jakim mamy nadzieję może zostać stadion rugby.

Już dziś w obecności przedstawicieli Klubu jak i GOSiR-u Gdynia stadion wizytowała delegacja Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w osobach: Jerzego Krygiera - przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa i Weryfikacji Boisk Pomorskiego ZPN, Gerarda Sobeckiego - sekretarza tej Komisji oraz Andrzeja Góry - dyrektora Biura Pomorskiego ZPN. Był to niejako pierwszy etap na drodze do uzyskania licencji i zgody na grę na sztucznej nawierzchni w okresie budowy nowego stadionu.
Jak podkreślał sekretarz Gerard Sobecki:" Obiekt sprawia bardzo dobre wrażenie, nie ma żadnych zarzutów dotyczących zarówno infrastruktury jak i boiska. Weryfikacja boiska powinna być pozytywna."

Po dzisiejszej wizytacji powstanie "Protokół weryfikacji boiska", a w przyszłym tygodniu powinno nastąpić jego przyjęcie przez Zarząd Pomorskiego ZPN. Kolejnym etapem będzie Wydział Bezpieczeństwa PZPN i następnie zostanie złożony wniosek o zmianę obiektu do Komisji Licencyjnej PZPN.Wszystko powinno się zatem rozstrzygnąć po Nowym Roku.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia