TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.05.2024

Fortuna 1 Liga przeprowadzi badanie opinii swoich kibiców

Rozpoczęła się kolejna edycja badania opinii kibiców klubów Fortuna 1 Ligi. Formularz stwarza kibicom możliwość oceny wybranych aspektów funkcjonowania klubów, a klubom i lidze dostarczy cenne informacje pod kątem przyszłych projektów kierowanych do piłkarskich fanów.

Do udziału w badaniu zachęcani są fani wszystkich klubów występujących w Fortuna 1 Lidze oraz pozostali sympatycy piłki nożnej śledzący pierwszoligowe zmagania. Ankieta została utworzona we współpracy z firmą Pentagon Research i dostępna jest TUTAJ. Jej wypełnienie zajmie tylko kilka minut.

Kibice, którzy odpowiedzą na jedno dodatkowe pytanie i wyrażą zgodę na udział w konkursie, będą mieli szanse na wygranie jeden z trzech oryginalnych piłek meczowych Fortuna 1 Ligi.

Wśród pytań przewijają się kwestie związane z działaniem klubów, oglądaniem meczów w telewizji i internecie w formule pakietu w Polsat Box Go, jak i w systemie PPV. Dodatkowo poruszony został temat zainteresowania rozgrywkami oraz postrzeganiem ligi przez kibiców.

Badanie przeprowadzane jest przez Fortuna 1 Ligę we współpracy z firmą Pentagon Research. Badanie potrwa do 17 maja.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia