TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.05.2024

Martin Dobrotka 2025

Obrońca Martin Dobrotka przedłużył kontrakt z Arką Gdynia. Umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2025 roku.

Kolejny rok Martin Dobrotka spędzi w Gdyni. Trafił tu latem 2021 roku. Urodzony 22 stycznia 1985 roku obrońca od początku pobytu w Arce był jej ważnym elementem. W pierwszym sezonie opuścił tylko jedno spotkanie w Fortuna 1 Lidze. Łącznie rozegrał w niej 2957 minut, co dało drugi rezultat wśród Arkowców za tamte rozgrywki.

W kolejnym sezonie również rozegrał lwią część wszystkich spotkań. W rozgrywkach 2022/23 – 24 mecze, w obecnych – 22 spotkania. W sumie zagrał dla Arki w 84 meczach, zdobył trzy gole i zaliczył cztery asysty.
 
 

Martin Dobrotka dzięki swojej dobrej grze stał się jednym z ulubieńców kibiców w Gdyni. Równy i wysoki poziom jaki prezentuje pozwala mu regularnie występować w pierwszej jedenastce. Kolejne występy w rundzie wiosennej to dla niego okazja do zapisania się w klubowych kronikach.

W lutym dzięki bramce zdobytej przeciwko Stali Rzeszów stał się najstarszym strzelcem w historii Arki.
 
– Wraz ze sztabem szkoleniowym nie mamy wątpliwości co do sportowej wartości, którą Martin Dobrotka daje Arce Gdynia. Cieszę się, że sam zainteresowany podszedł elastycznie do negocjacji i udało nam się wypracować satysfakcjonujący obie strony kompromis na przyszły sezon. Chciałbym, aby piłkarze z takim właśnie charakterem i etosem pracy – podobnie, jak Martin – rozważali pozostanie w klubie również w innych rolach i budowali z nami lepszą Arkę. Teraz jednak trzymam kciuki za występy Martina w naszych barwach – w co bardzo wierzę – na boiskach Ekstraklasy – mówi Marcin Gruchała, prezes Arki Gdynia SA.

Martin, życzymy zdrowia, wysokiej formy i przekroczenia 40 w tej klasyfikacji już w Ekstraklasie!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia