TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.04.2024

Wojciech Łobodzński 2026!

Obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku kontrakt trenera Wojciecha Łobodzińskiego został przedłużony. Mamy przyjemność poinformować, że nowa umowa została zawarta do 30 czerwca 2026 roku!

 

Umowę parafował prezes Marcin Gruchała, który wierzy, że kierunek w którym płynie Arka jest właściwy.

 

- Cieszę się na perspektywę dłuższej współpracy z trenerem Łobodzińskim. Obrana przez niego filozofia prowadzenia Arki przynosi wymierne efekty, stąd decyzja o przedłużeniu kontraktu jeszcze przed rozstrzygnięciem zasadniczej kwestii awansu do Ekstraklasy. Stawiam kompetencje i wspólne wartości na pierwszym miejscu, dlatego nie miałem żadnych wątpliwości dotyczących posady pierwszego szkoleniowca Arki Gdynia. Liczę, na wiedzę, doświadczenie i charyzmę Wojciecha Łobodzińskiego nie tylko w szatni pierwszej drużyny, ale również we współpracy z strukturami szkolenia młodzieży, których ciągły rozwój jest elementarnym fundamentem Klubu. - powiedział po podpisaniu umowy prezes Marcin Gruchała


- Arka to świetne miejsce do pracy, a Gdynia do życia. Dokonałem dobrego wyboru wiążąc się z klubem i jestem pewny, że teraz robię tak samo, przedłużając kontrakt - podsumował trener Wojciech Łobodziński.

 

 https://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/37-IMG_5479_f01eeea0da14056a1e6def62b47bfd68.jpg

 

Przypomnijmy, że Wojciech Łobodziński trafił do Gdyni przed rozpoczęciem aktualnego sezonu. Wcześniej prowadził Miedź Legnica i Wieczystą Kraków.

 

Żółto-niebiescy pod jego wodzą zostali mistrzem jesieni, a obecnie są jedyną niepokonaną w 2024 roku drużyną zaplecza Ekstraklasy. Ponadto trener Łobodziński dwukrotnie (październik, listopad) zwyciężał w ligowym plebiscycie "Trenera miesiąca".

 

 

 

Obecnie Arka Gdynia prowadzi w tabeli Fortuna 1 Ligi z dorobkiem 15 wygranych, 6 remisów i 5 porażek. Z bilansem bramkowym 43-25.

 

 

 

Trenerowi życzymy powodzenia i realizacji celów, w tym najbliższego jakim jest awans do Ekstraklasy!

 

tr, sw

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia