TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.03.2024

Tidi-Log Partnerem Arki Gdynia

Mamy przyjemność poinformować o podpisaniu umowy współpracy z firmą Tidi-Log, która została Partnerem Klubu w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dziękujemy za okazane zaufanie!
 
 Jak prezentuje się nasz Partner? Zapraszamy do artykułu! 
 

 
 
Oferujemy zaawansowane rozwiązania logistyczne.
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze spedycyjnej i logistycznej ładunków w transporcie morskim, lądowym i lotniczym w każdym miejscu świata. 
 
Dostarczymy cargo w dowolne miejsce na świecie.
Realizujemy wszystkie zlecenia: od pojedynczych palet po skomplikowany i wymagający pozwoleń i licencji transport maszyn, obsługę ładunków pełnokontenerowych, transport ładunków ponadgabarytowych, czy chłodni. Fracht dostarczymy w systemie port/port, door/door.
 
Kompleksowa obsługa logistyczna. 15 lat w branży TSL. Wiemy jak.
Doradzimy jak zoptymalizować łańcuch dostaw: wybierzemy najkorzystniejszy wariant transportu oraz zapewnimy profesjonalną kontrolę zlecenia od etapu planowania transportu oraz uzyskania niezbędnych pozwoleń i licencji, aż po rozładunek towaru w miejscu jego przeznaczenia. Skracamy operacje przeładunkowe oraz procedury do minimum, dzięki czemu możesz oszczędzić swój czas i pieniądze. 
 
Obsługa celna
Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie odpraw celnych, kompleksowo realizujemy odprawy we wszystkich procedurach regulowanych przepisami prawa, w tym także odprawę w procedurze uproszczonej. 
 
Magazynowanie
Zaoszczędź czas i pieniądze dzięki zewnętrznemu składowaniu i magazynowaniu twojego towaru. Świadczymy usługi gwarantujące kontrolę i bezpieczeństwo ładunków przechowywanych w nowoczesnych magazynach. 
 
Rozwiązujemy problemy logistyczne.
Tidi-log to nie tylko pośrednik w usłudze transportowej - współpraca z nami rozwiąże wszystkie Twoje problemy logistyczne. Nie możesz dojść do porozumienia z odbiorcą lub dostawcą towaru? 
 
Towar nie jest gotowy do załadunku, a może zmieniła się jego kubatura? Jesteśmy elastyczni i gotowi do działania, szybko znajdziemy rozwiązanie każdej trudności pojawiającej się w procesie transportowym i załatwimy ją za Ciebie. Współpracując z nami, nie musisz się już o nic martwić. 
  
Branże TSL znam od podszewki, przez ponad 20 lat zdobywałem doświadczenie operacyjne i handlowe w transporcie morskim, kolejowym i drogowym. Dzięki temu wiem, że kluczowe w pracy dobrego spedytora jest wsłuchanie się w potrzeby klientów, a nieprzerwane doskonalenie naszej oferty i obsługi pozwala nam sięgać wyżej, tworzyć nowe i świadczyć godne zaufania rozwiązania logistyczne na najwyższym poziomie. - opowiada Maciej Korthals, CEO firmy.
 

 

 Zapraszamy do odwiedzenia strony tidi-log.pl

 
Witamy na pokładzie gdyńskiej Arki! Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia