TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.02.2023

Gramy razem z NO10 oraz marką Adidas

Mamy przyjemność poinformować o przedłużeniu współpracy z firmą NO10, która przez kolejne dwa sezony zaopatrywać będzie żółto-niebieskich w sprzęt sportowy marki Adidas. Umowa obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku.– Stroje meczowe to wizytówka Klubu, a partnerska współpraca z solidnym i sprawdzonym dystrybutorem sprzętu jest niezwykle istotna. Do takich partnerów bez wątpienia możemy zaliczyć NO10. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt szybkiej dostawy i dużej dostępności produktów w porównaniu do reszty sportowych marek. W dostarczanych przez NO10 strojach marki adidas świętowaliśmy m.in. zdobycie Pucharu Polski oraz Superpucharów Polski. Jesteśmy przekonani, że przed nami kolejne wspólne sukcesy w żółto-niebieskich barwach – mówi Michał Kołakowski, prezes Arki Gdynia SA.
 
 

– Współpraca i zaopatrywanie klubu z taką historią, tradycjami i osiągnięciami jak Arka Gdynia, to dla naszej firmy ogromny zaszczyt. Kolejny wspólny sezon, i chęć dalszej współpracy, to tylko potwierdzenie wzorowego działania obu stron . Cieszymy się że Arka pozostała w rodzinie NO10 na dłużej i że gramy razem! – skomentował Marcin Mocarski, właściciel marki NO10 oraz Marba- Sport.
 
 


 

SPRAWDŹ OFERTĘ NASZEGO SPONSORA NA NO10.PL! 
Dziękujemy za wieloletnią współpracę i cieszymy się, że możemy ją kontynuować w nadchodzących sezonach! 

 

Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia