TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

25.01.2023

Zostań stewardem na meczach Arki

Trwa nabór do pracy w charakterze stewarda podczas meczów na Stadionie Miejskim w Gdyni. Arka Gdynia jeszcze bliżej Ciebie! Stwórz z nami żółto-niebieską społeczność.

Poszukujemy osób, które chcą pomóc przy obsłudze meczów naszej drużyny. Doświadczenie, które możesz nabyć, z pewnością wykorzystasz w przyszłości. Robiąc ten krok, wchodzisz do żółto-niebieskiej rodziny i tworzysz ją razem z nami.

Zgłoś się już dziś! Zapewniamy bezpłatne szkolenie. Po ukończeniu kursu, uczestnicy otrzymają zaświadczenia uprawniające do pracy podczas imprez masowych.

Nie czekaj, zgłoś swoją kandydaturę i prześlij nam CV (zawierające aktualny kontakt telefoniczny i adres e-mail) z dopiskiem "STEWARD" pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@arka.gdynia.pl

Na zgłoszenia czekamy do 29.01.2023 r.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arka Gdynia SA dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego na aplikowane przeze mnie stanowisko."Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia