TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.01.2023

Michał Galikowski w sztabie pierwszej drużyny

Wraz z rozpoczęciem przygotowań do rundy wiosennej, do pierwszego zespołu dołączył trener przygotowania motorycznego. Jest nim Michał Galikowski. Umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2025 roku.

Urodzony w 1997 roku szkoleniowiec, swoją przygodę ze sportem rozpoczynał jako piłkarz, później odnosił sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej jako lekkoatleta. Jest sześciokrotnym mistrzem Polski, specjalizował się zwłaszcza w biegach na 400 m przez płotki.

Po zakończeniu kariery sportowej zajął się przygotowaniem fizycznym sportowców. W przeszłości pracował w akademiach U2 Bytów oraz Bytovii Bytów. Od 12 czerwca 2022 pracował w Apklan Resovii Rzeszów.
 

- Jako młody chłopak grałem w piłkę, później zająłem się lekkoatletyką. Z tego względu staram się „przemycić” trochę elementów zaczerpniętych od Królowej Sportu w pracy nad przygotowaniem fizycznym sportowców. Bardzo się cieszę z powodu powrotu w rodzinne strony. Zrobię wszystko, aby wraz z całym sztabem jak najlepiej przygotować zespół do osiągnięcia sukcesów - mówi Michał Galikowski.

Witamy w Gdyni i życzymy powodzenia w pracy w Arce!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia