TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.07.2022

Firma ADRO Partnerem Arki

Firma ADRO  została Partnerem Arki w sezonie 2022/23. Wiodącą branżą ADRO jest branża stoczniowa - remontuje i buduje statki.

 

ADRO to firma branży stoczniowej o jednej z największych rozpoznawalności. Realizujemy remonty i budowę statków na terenie Europy.

 

Firma działa na rynku od 2006 roku. W tym czasie zdobyła ugruntowaną pozycję wykonawcy, który posiada ogromne doświadczenie i potrafi dopasować rozwiązania do indywidualnych potrzeb.

 

Do tej pory firma wykonała wiele remontów statków dla europejskich firm w tym w Niemczech, Holandii. W codziennej działalności biznesowej ADRO stara się sprostać bieżącym sytuacjom rynkowym dlatego optymalizuje procesy, wyposaża ekipy pracowników we właściwe i nowoczesne narzędzia pracy dzięki czemu osiąga wysoką wydajność działań.

 

W procesie budowy i remontów statków firma poprawia jakość poprzez optymalizację samych materiałów i metod pracy. Swoją konkurencyjność buduje poprzez system mobilnych ekip remontowych, które są w stanie pracować zadaniowo przy wybranym projekcie w każdym miejscu wskazanym przez klienta.

 SPRAWDŹ OFERTĘ NASZEGO PARTNERA - adro-ships.com 

 

Kadra zarządzająca nieustannie szuka nowoczesnych rozwiązań podnoszących wydajność pracy ADRO. Firma przyjęła wizję przedsiębiorstwa, które jest aktywnym partnerem rozwoju morskiej energetyki, w tym szczególnie farm wiatrowych.

 

Dziękujemy za zaufanie!

 

#ARKARAZEM!

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia