TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.03.2022

Rozwijajmy Arkę wspólnie. Przekaż swój 1 procent podatku

Wypełniasz PIT? Zachęcamy Was do przekazania na rzecz Arki 1 % podatku przy rozliczeniu za rok 2021. Miniony pokazał, co, dzięki Wam, udało się zrealizować. Liczymy na Wasze wsparcie i w tym roku.

 

Przekazanie jednego procentu umożliwia Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej - Organizacja Pożytku Publicznego. Wystarczy, że na rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-28, 36, 37, 38 lub 39) wpiszesz numer KRS 0000086043 oraz nazwę Klubu. Wpisujemy oczywiście nazwę : „ARKA GDYNIA S.A."

 

Przekazane pieniądze zostaną przeznaczone, tak jak w zeszłym roku, na dofinansowanie naszych grup młodzieżowych. Dzięki Waszej pomocy udało się zrealizować postawiony rok temu cel. To wszystko sprawiło, że gdyńska młodzież miała jeszcze lepsze warunki do sportowego rozwoju. W efekcie, osiąga znakomite wyniki w juniorskich rozgrywkach. To również Wasza zasługa, dlatego liczymy na wsparcie również w tym roku! 

 

Przypomnijmy jaki sprzęt medyczny udało się zakupić dzięki Waszej pomocy:

 

  • USG - bardzo ważne badanie obrazowe w medycynie sportowej pozwalające zdiagnozować głównie urazy tkanek miękkich. W naszej praktyce ultrasonograf przydałby się nie tylko w celach diagnostycznych, ale również do przeprowadzenia terapii celowanej. Kolejnym atutem posiadania USG w klubie jest optymalizacja czasu postawienia wstępnej diagnozy oraz kosztów związanych z badaniami diagnostycznymi.
  • GAME READY - aparat stosowany przez większość profesjonalnych klubów sportowych na świecie. System oparty na łączeniu terapii zimnem oraz kompresji umożliwia przyspieszenie procesu rekonwalescencji kontuzjowanych zawodników. Ponadto jest ważnym elementem odnowy biologicznej.
  • COMPEX 8.0 - bezprzewodowy elektro stymulator mięśni; multi zadaniowiec w świecie sportu. Dzięki swojej wszechstronności m.in. przyspiesza regenerację, łagodzi ból czy też wspomaga zwiększyć wydolność, siłę oraz wytrzymałość mięśniową co stanowi ważny element prewencji urazów mięśniowych.

  

 

***

 

 

 


W związku z tym, że część podatników będzie miała wysłany swój PIT automatycznie, prosimy o sprawdzenie i zweryfikowanie wpisu dotyczącego organizacji na jaką przekazany będzie 1%. 

 

 

Jeśli była to inna organizacja koniecznie wpisz numer KRS 0000086043 oraz nazwę „ARKA GDYNIA S.A.". Liczymy po raz kolejny na Wasze wsparcie!  #ArkaRazem!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia