TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.09.2021

Twoja koszulka ARKI - personalizacja

Stawiamy kolejny krok w rozwoju Oficjalnego Sklepu Arki Gdynia. Od teraz personalizację koszulki meczowej wykonamy dla Ciebie na miejscu! Stwórz swoją koszulkę Arki Gdynia!

 

Zapraszamy wszystkich sympatyków gdyńskiej Arki, chcących stworzyć swoją wyjątkową koszulkę Arki Gdynia, do Oficjalnego Sklepu na stadionie. Imię czy ksywa? A może po prostu koszulka z numerem i nazwiskiem ulubionego piłkarza żółto-niebieskich? Nie ma problemu! Od teraz personalizację koszulek meczowych wykonujemy na miejscu. 

 

 

 

Jak zamówić koszulkę z Twoim nadrukiem?
Zapraszamy do Oficjalnego Sklepu Arki Gdynia na stadionie po koszulkę meczową z nadrukiem. Koszt usługi personalizacji to 40zł. Po opłaceniu usługi wykonamy oklejenie na miejscu. Koszt personalizacji jest stały, zniżki w tym przypadku nie obowiązują. 


 

Z okazji historycznego osiągnięcia Marcusa da Silvy, który zdobywając w Katowicach swoją 63. bramkę w żółto-niebieskich barwach został najlepszym strzelcem w historii naszego klubu, mamy dla Was promocję!

W dniach 21-24 września 2021 roku, do każdej zakupionej koszulki meczowej, nadruk MARCUS 63 wykonamy bezpłatnie! 

 

Stwórz swoją koszulkę Arki! Zapraszamy do Oficjalnego Sklepu Arki Gdynia. 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia