21.09.2021

Grali wypożyczeni

Zawodnicy wypożyczeni z Arki rozegrali kolejne mecze w rozgrywkach 2. i 3. ligi. Dwie bramki zdobył Jakub Wilczyński.

W eWinner 2. lidze rozegrano 9. kolejkę spotkań oraz zaległe mecze z 7. kolejki.

• Jakub Wilczyński (Hutnik Kraków) - 67 minut (zmiana) i bramka w zremisowanym 1:1 zaległym meczu 7. kolejki z Garbarnią Kraków na własnym boisku oraz 90 minut i bramka w wygranym 1:0 meczu u siebie z Chojniczanką

• Mikołaj Łabojko (Wigry Suwałki) - 89 minut (zmiana) w przegranym 0:1 meczu wyjazdowym z Ruchem Chorzów

• Antonio Segura Gonzalez (KKS 1925 Kalisz) - 45 minut (zmiana) w przegranym 0:2 meczu wyjazdowym ze Śląskiem II Wrocław

W 3. lidze (grupa II) rozegrano w minionym tygodniu 9. kolejkę.

• Damian Lisiecki (Bałtyk Gdynia) - 90 minut i żółta kartka w zremisowanym 2:2 meczu na własnym boisku z Bałtykiem Koszalin

• Kacper Wiśniewski (Bałtyk Gdynia) - 5 minut (wejście z ławki) w zremisowanym 2:2 meczu na własnym boisku z Bałtykiem Koszalin

•  Marcin Skowronek (Stolem Gniewino) - 90 minut w przegranym 1:3 meczu na własnym stadionie z Unią Janikowo

• Kacper Tomczak (GKS Przodkowo) - 90 minut i żółta kartka w przegranym 0:2 meczu wyjazdowym z Kotwicą Kołobrzeg

• Szymon Nowicki (GKS Przodkowo) - 90 minut w przegranym 0:2 meczu wyjazdowym z Kotwicą Kołobrzeg

• Oliwier Dobek (GKS Przodkowo) - 9 minut (wejście z ławki) w przegranym 0:2 meczu wyjazdowym z Kotwicą Kołobrzeg