TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.02.2022

Grupa Walder ponownie z Arką

Mamy przyjemność poinformować o podpisaniu kolejnej umowy z wieloletnim sponsorem Klubu. Grupa Walder – właściciel autoryzowanych salonów i serwisów Toyoty oraz Lexusa po raz kolejny wspiera naszą drużynę.

 

Grupa Walder działa na trójmiejskim rynku od ponad 30-tu lat. W jej skład wchodzą zlokalizowane w Chwaszczynie, Rumi oraz Grudziądzu autoryzowane salony i serwisy Toyoty. Jest też właścicielem autoryzowanego salonu i serwisu Lexus Trójmiasto, zlokalizowanego w Gdańsku przy Alei Grunwaldzkiej 270.

 

Od lutego 2022 portfolio Grupy wzbogaciło się o nowy salon sprzedaży samochodów dostawczych Toyota Professional w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej 2.

 

Grupa Walder oferuje pełny zakres usług: sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny oraz blacharsko - lakierniczy. W Autoryzowanych salonach czekają najlepsi Doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze bezpiecznego i ekonomicznego auta.

 

Na miejscu każdy znajdzie atrakcyjne warunki finansowania zakupu samochodów. Oferowane są także szerokie pakiety ubezpieczeń. 

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/toyota_4cad27c037c2752ae340e4aee947a4b5.jpg

 

 

Dziękujemy za wieloletnie zaufanie i współpracę!

 


 

*** 

 

Grupa Walder zaprasza do zapoznania się z aktualną ofertą: www.toyotawyprzedaz.com.pl

 

ArkaRazem!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia