TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.01.2021

Sparing: Arka - Gryf Wejherowo 4:0

Dzisiaj na Narodowym Stadionie Rugby Arka rozegrała pierwszy sparing podczas przygotowań do rundy wiosennej. Rywalem był Gryf Wejherowo prowadzony przez byłego zawodnika i trenera Arki, Grzegorza Nicińskiego. Mecz zakończył się zwycięstwem żółto-niebieskich 4:0.
 
Zima 2021 - Sparing nr 1
 
Arka Gdynia -  Gryf Wejherowo 4:0  (0:0)
 
Bramki: Mazek 70, Żebrowski - 3 (79' , 81', 84')
 
Arka I połowa: Kajzer - Kasperkiewicz, Marcjanik, Danch - Hiszpański, Soszyński, Markiewicz, Da Silva - Letniowski - Siemaszko, Skóra 
 
Arka II połowa: Krzepisz - Sasin, Ślesicki, Drewniak, Wawszczyk -  Mazek, Deja,  Aleman,  Łabojko - Rosołek, Żebrowski 
 
Gryf I połowa: Wika - Talaśka, Blok, Lisek, Wiśniewski - Kankowski, Czerwiński, Formella, Zaleski - Hołtyn, Baranowski
 
Gryf II połowa: Wika - Godlewski, Szymański, Panek, Koszałka - Małolepszy- Renusz, Poręba, Kwidzyński, Urbański - Trytko
 

W pierwszej części spotkania trener Dariusz Marzec zdecydował się na grę w ustawieniu z trójką stoperów (Kasperkiewicz, Marcjanik, Danch) i dwoma "wahadłowymi", których role pełnili Marcus Da Silva i Fabian Hiszpański. Arkowcy stwarzali sytuacje w ofensywie, ale znakomitymi interwencjami popisywał się 18-letni bramkarz Gryfa Robert Wika.

 

O wysokim zwycięstwie Arki przesądziła druga połowa, w której na murawie pojawiły się nowe jedenastki. W 70. minucie wynik meczu otworzył aktywny Kamil Mazek. Dziewięć minut później na listę strzelców wpisał się Mateusz Żebrowski, co powtórzył w 81. i 84. minucie, kompletując hat-tricka.

 

Z powodu mocnych opadów śniegu, sędzia zakończył spotkanie w 87. minucie przy stanie 4:0. Kolejny sparing Arka rozegra w najbliższy piątek. W Szczecinie o 15.00 zmierzy się z Pogonią.

 

 

 

 

Cały mecz możecie zobaczyć na naszym klubowym kanale YouTube!

 

 

 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia