TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

11.12.2020

Żółto-Niebieski Mikołaj działa! Wspieramy gdyńskie Hospicjum dla dzieci!

Ruszyła kolejna edycja akcji "Żółto-Niebieski Mikołaj". Wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców Gdyńskiej Arki gorąco zachęcamy do jej wsparcia! 

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ostatni czas jest dla wszystkich bardzo trudny i bardzo ciężki. Widzimy wszystkie problemy, które Was i nas otaczają. W tych ciężkich czasach chcemy jednak przebić się ponad to i po raz kolejny pokazać, że jesteśmy nie do zatrzymania. 

 

 ***

#AkcjaLodówka

 

Zdajemy sobie sprawę, że istnieją tacy, którzy już są w trudnej sytuacji, a którzy bez naszej pomocy będą w jeszcze gorszym położeniu. Mając w pamięci radość, euforię ale przede wszystkim WASZE zaangażowanie chcemy po raz kolejny pomóc Bursztynowej Przystani. Cała brygada pomocników Mikołaja mówi jednym głosem, że o podopiecznych tego miejsca zadbać musimy szczególnie! A my nie rzucamy słów na wiatr. 

 

Inspirację do kolejnego pomysłu pragniemy zaczerpnąć od Ojca Piotra Matuszaka. Chcemy wyciągnąć rękę do wszystkich potrzebujących i chcemy pomagać im przez cały rok. Przy Parafii św. Antoniego na Wzgórzu św. Maksymiliana powstała lodówka społeczna, do której każdy w potrzebie może zajrzeć, jak również dołożyć coś od siebie. Chcielibyśmy by powstały kolejne, nad którymi pieczę będą sprawować Kibice Arki Gdynia.

 

Rozpoczynamy #AkcjaLodówka! To, ile ich powstanie, znacząco będzie zależało jak co roku - od szczodrości Waszej pomocy. 

 

 ***

 PomorskieSzpitale

 

Zostaje nam jeszcze wizytówka naszej akcji czyli wizyty w Pomorskich Szpitalach. Bardzo chcemy odwiedzić je przed świętami zgodnie z tradycją, ale o oficjalnych deklaracjach będziemy informować na bieżąco. Nie mówmy stanowczo nie. Trzymamy kciuki za sprzyjającą atmosferę, która pozwoli nam na kontynuowanie tradycji. 

 

 

ZBIÓRKA:  http://zrzutka.pl/z/znmikolaj

 

https://www.facebook.com/ZoltoNiebieskiMikolaj

 

 ***

16 lat Żółto-Niebieskiego Mikołaja!

 

To już XVI edycja akcji! To wciąż nasze zobowiązanie w stosunku do tych najbardziej potrzebujących wsparcia,  w tym wyjątkowym okresie jakim jest grudzień przez Świętami Bożego Narodzenia!

 

Nie bądźmy obojętni!

 

RELACJE Z POPRZEDNICH EDYCJI

 

ŻÓŁTO-NIEBIESKI MIKOŁAJ 2019

  

ŻÓŁTO-NIEBIESKI MIKOŁAJ 2017 

 

ŻÓŁTO-NIEBIESKI MIKOŁAJ 2016 

 

 

 ***

 Zbiórka dla Hospicjum dla dzieci!

 

 

Zbiórka dla gdyńskiego Hospicjum dla dzieci

 

Do siedziby naszego Stowarzyszenia oraz sklepu na stadionie możecie przynosić produkty, które przekażemy do Hospicjum Dziecięcego Bursztynowa Przystań w Gdyni.
 
Zbiórka produktów dla Hospicjum Dziecięcego Bursztynowa Przystań:
 
- Mleko 3,2%
- Obiadki dla dzieci typu Gerbery
- Ryż, kasze, makarony, mąka, cukier
- Proszki do prania, środki czystości, chemia gospodarcza.
 
Punkty zbiórki:
SKGA ul. Śląska 34, godz 10-15
Fans Home ul. Olimpijska 5, godz 10-18
 
tr, arkowcy.pl
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia