TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.11.2020

Grali wypożyczeni

W minionym tygodniu na boiskach 2. i 3. ligi z sukcesami występowali piłkarze wypożyczeni z Arki. Łącznie zagrało 8 z nich. Gole zdobywali Norbert Hołtyn (2) i Damian Lisiecki. 
 
2. liga
 
  • Jakub Chojnowski grał do 70 min. wyjazdowego spotkania KKSu-1925 Kalisz z GKS-em Katowice. Żółto-czarni wygrali 4:1. KKS zajmuje 8. miejsce w drugoligowej tabeli.

  • W meczu Błękitnych Stargard z Olimpią w Grudziądzu wystąpił Oskar Ryk. Zawodnik wypożyczony z Arki został zmieniony w 66 min. meczu. Błękitni znajdują się w lidze na pozycji nr 16.

3. liga

W rozgrywkach 3. ligi części zespołów udało się w minionym tygodniu rozegrać kolejkę 16 oraz 17.

  • W wygranym aż 7:0 wyjazdowym spotkaniu Unii Swarzędz z Mieszkiem Gniezno w drużynie gości w 55 min. pojawił się Kacper Magdziński. Z naszym zawodnikiem w składzie Unia zdobyła jeszcze 3 gole.

  • Doskonały tydzień mają za sobą żółto-niebiescy występujący pod skrzydłami Grzegorza Nicińskiego. Norbert Hołtyn, Damian Lisiecki oraz Kacper Wiśniewski rozegrali całe spotkania z Bałtykiem Gdynia 11 listopada i z Sokołem Kleczew 3 dni później. W pierwszym z nich na listę strzelców wpisał się Damian Lisiecki, a żółtą kartkę w doliczonym czasie gry obejrzał Hołtyn. Z kolei w drugim spotkaniu przeciwko Sokołowi za autorem obydwu traifień gości był Hołtyn (15 i 26 min.) Lisiecki i Hołtyn zostali również upomnieni przez arbitra "żółtkiem". Pierwsze spotkanie Gryfici wygrali 3:0, drugie zaś 2:1.

  • Mecz rozgrywany w Narodowe Święto Nieodległości na Wzgórzu Wolności z Bałtykiem było bratobójczym pojedynkiem. W zespole biało-niebieskich pełne 90 min. grali Fabian Lengiewicz i Szymon Nowicki. Pierwszy z nich otrzymał żółtą kartkę.
 
MUPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia